Kortrijk – Cercle Brugge 4:0 (kon.) | Mouscron – Waasland-Beveren 2:4 (kon.) | Waregem – St.Gilloise 2:1 (kon.)
SV Zulte-Waregem
2:1 (2:1)
Royale Union St-Gilloise
Pátek 17.05.2019, 20:30 • Regenboogstadion, Waregem • Belgická liga • O Evropskou ligu

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 7:5. Rohy: 3:2. (22:20:49)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Waregemu, který svého soupeře zdolal poměrem 2:1. I druhý poločas byla hodně vyrovnaný, avšak žádnou další branku jsme neviděli. Navíc jsme sledovali celou řadu nepřesností, vyložených šancí tak moc nebylo. Waregem se navíc v koncovce utkání snažil vycházet ze zajištěné obrany, což mu vycházelo natolik dobře, že dokázal jednobrankové vedení pohlídat až do závěrečného hvizdu.

90+3

90+2
    Do konce zápasu nezbývá už moc času, Waregem stále brání jednobrankové manko.

90+1
    Bansen nyní nemusel zasahovat, střelecký pokus se totiž snesl vedle branky.

90+1
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Théo Bongonda, přichází Mathieu De Smet.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, ještě můžeme počítat s nastaveným časem.

88
    Waregem se v posledních minutách pouze brání, což by se mu mohlo vymstít. Další útočnou akci táhne středem hrací plochy Fixelles.

87
    Hosté to zkoušeli přes levé křídlo, avšak Selemanie nedokázal kloudným způsobem odcentrovat. Na řadu přijde autové vhazování.

85
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Hicham Faik, přichází Mikael Soisalo.

83
    I o malý moment později se v ofsajdovém postavení zjevil jeden z hostujících hráčů, opakovaný záběr potvrdil správnost rozhodnutí pomezního.

82
    Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut, Waregem kráčí za vítězstvím. Ještě ale nepředbíhejme, hosté táhnou další akci.

81
    Další snahu hostujících hráčů překazil pomezní sudí, který si všiml ofsajdového postavení. Marcq si vezme na starost rozehrávku.

80
    Waregem si došel pro zisk nedovoleného zákroku, po kterém se jednalo o rozehrávku nakrátko, po které se domácí pokusili zaútočit po pravém křídle.

79
    Waregem se dokázal dostat z krátkého obležení, načež se mu podařilo vyvézt míč do bezpečnějšího prostoru, což mu maximálně vyhovuje.

78
    Střídání v týmu Royale Union Saint-Gilloise: ze hřiště odchází Federico Darío José Vega, přichází Chad Letts.

77
    Saint-Gilloise nakonec zahrávalo celkem nadějnou standardní situaci. Jenomže i v tomto případě zasáhla obrana domácího celku.