Bordeaux – Remeš 0:1 (kon.) | Guingamp – Nîmes 2:2 (kon.) | Lille – Angers 5:0 (kon.)
Lyon – Caen 4:0 (kon.) | Monaco – Amiens 2:0 (kon.) | Montpellier – Nantes 1:1 (kon.)
PSG – Dijon 4:0 (kon.) | Saint-Étienne – Nice 3:0 (kon.) | Štrasburk – Rennes 0:2 (kon.)
Toulouse – Marseille 2:5 (kon.)
Paris Saint-Germain
4:0 (3:0)
Dijon FCO
Sobota 18.05.2019, 21:00 • Parc des Princes, Paříž • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 37. kolo
    56. Kylian MBAPPÉ - 4:0

56
    Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
    Nyní už se mu to povedlo a přidává svou druhou branku v utkání. KYLIAN MBAPPÉ převzal přihrávku za obranu soupeře a pokračoval po levé straně směrem dopředu a poté svou střelou přeloboval Rúnara Rúnarssona, jenž tak dnes inkasuje už počtvrté – 4:0. Asistence: Leandro Paredes.
    36. Kylian MBAPPÉ - 3:0

36
    V závěru prvního poločasu se domácí znovu prosazují a je to 3:0. Kurzawa poslal míč před hostující branku, kde se ještě v pádu netrefil Cavani, avšak ten poté dostal do brány přibíhající KYLIAN MBAPPÉ a akci Pařížanů tak dokonal – 3:0. Asistence: Edinson Cavani.
    4. Edinson CAVANI - 2:0

4
    Tak to je start do zápasu jako hrom. Hned z další akce udeřili Pařížané znovu a ve čtvrté minutě mají už dvougólový náskok. Z pravé strany poslal míč Di María do pokutového území přímo na hlavu EDINSONA CAVANIHO, jenž poté prostřelil Rúnarssona nad jeho nataženýma rukama – 2:0. Asistence: Ángel Di María.
    3. Ángel Di María - 1:0

3
    První akce domácích, první střela na branku a je z toho úvodní gól zápasu. Paredes našel na pravé straně u velkého vápna ÁNGELA DI MARÍU, který poté pěkným lobem přelstil hostujícího brankáře a ten byl hodně zaskočený – 1:0. Asistence: Leandro Paredes.

Vendula Zdražilová

Branky: 3. Di María (Paredes), 4. Cavani (Di María), 36. Mbappé (Cavani), 56. Mbappé (Paredes)

Karty:   31. Meunier (PSG) – 71. Amalfitano (DIJ)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 8:6. Rohy: 2:5. Fauly: 13:5.
    Paris Saint-Germain: Aréola – Meunier (77. Dagba), Kehrer, Soh, Kurzawa (87. Nkunku) – Dani Alves, Paredes, Draxler, Di María (77. Diaby) – Mbappé, Cavani (C).
    Náhradníci: Buffon – Dagba, Nsoki, Nkunku, Diaby, Choupo-Moting.

Dijon FCO: Rúnarsson – Alphonse, Lautoa (C), Yambéré, Haddadí (46. Bouka Moutou) – Amalfitano, Marié, Balmont (62. Slití), Kwon Čang-hoon – Tavares, Saïd (86. Jeannot).
    Náhradníci: Allain – Coulibaly, Bouka Moutou, Sammaritano, Slití, Jeannot, Kaba.

Rozhodčí: Brisard – Boudikian, Pages