Austria – Wolfsberger 2:0 (kon.) | St. Pölten – Linz 0:1 (kon.) | Sturm Graz – Salzburg 1:2 (kon.)
SK Sturm Graz
1:2 (1:1)
FC Red Bull Salzburg
Neděle 19.05.2019, 17:00 • UPC-Arena, Graz • Rakouská Bundesliga • O titul

66
    Salzburg právě vstřelil branku!
    Velmi hraniční ofsajdová situace, ale přece jenom jde Salzburg do vedení! Čerstvě vystřídaný DOMINIK SZOBOSZLAI zůstal při centru nikým nebráněn na zadní tyči a neměl žádný problém doklepnout míč do odkryté branky.

27
    Sturm Graz právě vstřelil branku!
    O minutu později je ale všechno jinak! OTAR KITEJŠVILI stál ve správný čas na správném místě a po zmatcích v obraně Salzburgu, nutno říci zaslouženě, srovnává stav dnešního klání.

10
    Salzburg jde z ničeho nic do vedení! Po zaváhání se domácí obrany se k míči dostal Prevljak, po jehož skvělé sólo akci dostal nakonec míč za záda brankáře Sturmu PATSON DAKA! Mistr letošní rakouské Bundesligy tak jde po deseti minutách do vedení.