Slavoj Trebišov
1:3 (1:1)
MŠK Žilina B
sk Neděle 19.05.2019, 17:00 • SLAVOJ Trebišov • MONACObet liga • 29. kolo

S konštatovaním, že Trebišov podľahol na domácom trávniku futbalistom MŠK Žilina B 1:3 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok víkendu. Dočítania priatelia. (18:47:12)

90+1

90+1
    Domáci to ešte raz skúsili, ich snaha však končí postavením mimo hru.

90+1
    Žilinčania v úplnom závere zápasu držia loptu na svojich kopačkách.

90
    Riadny hrací čas sa naplnil, hlavný rozhodca Ruc bude nadstavovať minimálne jednu minútu.

89
    Striedanie v tíme Slavoj Trebišov. Odchádza Matej Trusa, prichádza Richard Śkodi.

88
    Ďalšia útočná akcia hostí končí postavením mimo hru.

88
    Hra sa v týchto momentoch znovu prelieva zo strany na stranu.

86
    Ďalšia útočná snaha Žiliny B končí postavením mimo hru v podaní hostí.

85
    Hostia mierili do priestoru Kolbasovej bránky celkovo päťkrát, štyri ich strelecké pokusy minuli bránku domáceho tímu.

84
    Domáci dnes hýria streleckou aktivitou, na bránku Samuela Petráša vyslali štyri strely a až osem striel minulo žilinskú bránku.

82
    Ďalší nebezpečný útok v podaní Žiliny, Erik Kolbas nemusel zasahovať.

81
    Jeden z futbalistov Žiliny B ostáva ležať na trávniku, po krátkom ošetrení však bude pokračovať v zápase.

80
    Už len necelých desať minút nás delí od záveru zápasu, Slavoj Trebišov zatiaľ stále prehráva na domácom trávniku s rezervou Žiliny 1:3.

79
    Druhé striedanie v podaní hostí zo Žiliny. Odchádza Ján Bernát a prichádza Miroslav Gono.

78
    Po rohu Slavoja pokračuje tlak domácich, Žilina však získala loptu a snaží sa upokojiť situáciu.