1:0 (1:0)
FK Ural
Středa 22.05.2019, 17:30 • Samara Arena, Samara • Ruský pohár • Finále

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 7:4. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:12. (19:37:33)

Ruský pohár dá se říci po zásluze, zvláště za hru v prvním poločase získává FK Lokomotiv Moskva díky brance Barinova ze 27. minuty zápasu. Snaha a jalová koncovka hráčům Uralu nestačila na více než těsnou porážku. Díky Janu Hochmanovi si v onlajnu můžete prohlédnout gify veškerých důležitých událostí ze zápasu. Všem čtenářům přeji hezký večer.

90+3

90+2
    Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Fjodor Smolov, přichází Kviča Kvaratšelija.

90+1
    Žlutou kartu dostává Guilherme (FK Lokomotiv Moskva) za zdržování hry.

90
    Ural získal rohový kop a zkouší power – play. Brankář Godzjur pomáhá svým spoluhráčům v pokutovém území.

89
    Rozhodčí nastaví 3 minuty!

87
    Žlutou kartu dostává Roman Jemeljanov (FK Ural).

87
    Rohový kop pro Lokomotiv příliš vzruchu nepřinesl.

86
    Velmi aktivní Barinov byl zastaven jen za cenu nedovoleného přestupku.

85
    Do ofsajdu byl chycen hráč Uralu.

85
    Fernandes nebyl faulován hrát mohou hráči Uralu.

84
    Střídání v týmu FK Ural: ze hřiště odchází Arťom Fidler, přichází Jurij Bavin.

82
    Žlutou kartu dostává Michail Merkulov (FK Ural).

81
    V případě nouze se i hráči Lokomotivu umí poradit v podobě rázného odkopu.

80
    Smolov po individuální akci z levé strany přestřeluje branku soupeře křižnou střelou.