Kortrijk – Charleroi 1:2 (kon.)
KV Kortrijk
1:2 (1:1)
Sporting Charleroi
Středa 22.05.2019, 20:30 • Guldensporen Stadion, Kortrijk • Belgická liga • O Evropskou ligu
    56. Victor OSIMHEN - 1:2

56
    Sporting Charleroi právě vstřelil branku!
    Hostující celek se deset minut hry po začátku druhého poločasu dostává do vedení. Domácí neodehráli míč, získal ho před brankou VICTOR OSIMHEN. Jeho rána bez přípravy končí v síti.
    42. Victor OSIMHEN - 1:1

42
    Po rohovém kopu se k míči před brankou dostal VICTOR OSIMHEN a ránou o rychlosti bezmála 140 km/h poslal míč nechytatelně do brány. To byla bomba. Je srovnáno.
    6. Imoh EZEKIEL - 1:0

6
    Kortrijk právě vstřelil branku!
    Sotva přišel IMOH EZEKIEL na hrací plochu, tak hned otevírá skóre. Doběhl míč a chytrým lobem dokázal prostřelit brankáře soupeře. Domácí celek se rychle dostává do vedení.