Podbrezová – Senica 1:0 (kon.) | Zlaté Moravce – Nitra 1:0 (kon.) | Trnava – Trenčín 0:0 (kon.)
Dunajská Streda – Michalovce 5:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Sereď 3:1 (kon.) | Žilina – Ružomberok 4:2 (kon.)
FC ViOn Zlaté Moravce
1:0 (1:0)
FC Nitra
Pátek 24.05.2019, 19:00Niké liga • 10. kolo

Domácí celek vyhrává tento zápas o jednu branku, a tak získává body do tabulky. Prosadit se dokázal Martin Válovčan. Jeho gól z třicáté čtvrté minuty rozhodl zápas. (20:53:15)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 4:2. Rohy: 8:7. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 11:17.

90+3

90+3
    Hostující fotbalisté se pokouší ještě něco vymyslet před brankou soupeře, zatím ale marně.

90+1
    Žlutou kartu dostává Nemanja Soković (FC Nitra).

90+1
    Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Martin Válovčan, přichází Denis Duga.

90
    Tři minuty se budou nastavovat.

89
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Střídání v týmu FC Nitra: ze hřiště odchází Marian Chobot, přichází Nemanja Soković.
    Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Tomče Grozdanovski, přichází Karol Karlík.

87
    Martin Válovčan získal krásnou přihrávku od spoluhráče, před brankou soupeře, ale míč rychleji získal gólman.

86
    Dnešní utkání sleduje 1 482 diváků.

85
    Žlutou kartu dostává Tomče Grozdanovski (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).

85
    Zlaté Moravce měly před malou chvílí velkou šanci, kterou neproměnily. Nitra tak má stále jen jednobrankovou ztrátu.

83
    Tomáš Dočekal mohl jít sám na branku, po velké chybě Niby však neměl dostatečnou rychlost. Tomče Grozdanovski měl velkou šancí, ale dlouho si vylepšoval pozici, až nakonec nezakončil.

80
    Matúš Kuník nedokázal zpracovat těžkou přihrávku spoluhráče, míč odhopkal do zámezí.

79
    Chobot fauloval, domácí vybojovali volný kop z pravé strany. Centr se snesl před branku, ale obrana si snadno poradila.

78
    Žlutou kartu dostává Marian Chobot (FC Nitra).

76
    Martin Válovčan vybojoval míč před brankou soupeř. Z dálky minul branku soupeře. Zajímavá situace byla nepřesná.