Podbrezová – Senica 1:0 (kon.) | Zlaté Moravce – Nitra 1:0 (kon.) | Trnava – Trenčín 0:0 (kon.)
Dunajská Streda – Michalovce 5:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Sereď 3:1 (kon.) | Žilina – Ružomberok 4:2 (kon.)
FC Spartak Trnava
0:0 (0:0)
AS Trenčín
Pátek 24.05.2019, 19:00 • Štadión Antona Malatinského • Niké liga • 10. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:57:54)

Je dobojováno! Utkání nám branku nepřineslo a body se dělí. Vzhledem k tomu, že Zlaté Moravce zvítězily, ani tři body by Trenčínu nestačily k tomu, aby se hosté vyhnuli baráži. Hrdinou zápasu se stal brankář Takáč, který patnáct minut před koncem vychytal pokutový kop!

90+2

90
    Mihálek se prodral po pravé straně, poté hledal Markoskiho. Druhý jmenovaný minul branku, víc už se nejspíše nestane.

90
    Závěr utkání se blíží, hlavní rozhodčí Ziemba bude přidávat jednu minutu nad rámec druhého poločasu.

89
    Rychlý kontr hostujících fotbalistů končí ofsajdem. Zlaté Moravce zvítězily, Trenčín půjde stoprocentně do baráže!

87
    Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Rafael Tavares, přichází Alexander Horvát.

86
    Nedovoleného zákroku se v pokutovém území dožadoval Depetris. Penalta se ale pískat nebude, domácí se hodně zlobí!

85
    Domácí fotbalisté rozehrávali rohový kop a jeden z hráčů Spartaku se dostal k hlavičce. Následovat bude další roh pro Trnavu.

84
    Čonka nakonec centroval. Hledal Abenu, ovšem ten byl ubráněný, závěr tohoto zápasu se blíží, Zlaté Moravce i nadále vedou a ani tři body by hostům v této situaci nestačily.

83
    Další faul na Tavarese! Výborná příležitost pro Trnavu na skórování, domácí budou kopat přímý kop z nějakých sedmnácti metrů!

82
    Nedovolený zákrok hostujícího fotbalisty na Tavarese. U míče Spartak, který spěchá dopředu.

80
    Depetris posunul na Markoskiho, ovšem i ten se nacházel v ofsajdovém postavení, za malou chvíli se rozeběhne poslední desetiminutovka.

78
    Sleegers teď centroval z pravé strany, ovšem balón poslal pouze do ofsajdu, čárový rozhodčí zvedl praporek, hlavní poté přerušil hru.

76
    Dnešní utkání sleduje 2 333 diváků.

75
    Míč si vzal na starost Joey Sleegers, ovšem brankář Takáč si připsal nesmírně důležitý zákrok, skóre se nemění!

75
    Hlavní rozhodčí viděl hru rukou domácího fotbalisty v pokutovém území a nařídil pokutový kop pro Trenčín!

74
    Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Martin Šulek, přichází Julien Keston.