Varnsdorf – Znojmo 7:1 (kon.) | Vítkovice – Pardubice 1:0 (kon.) | Hr. Králové – Táborsko 1:0 (kon.)
Chrudim – Žižkov 1:2 (kon.) | Třinec – Č. Budějovice 2:3 (kon.) | Vlašim – Prostějov 0:1 (kon.)
Jihlava – Brno 1:6 (kon.) | Sokolov – Ústí n. L. 1:5 (kon.)
MFK Chrudim
1:2 (1:2)
FK Viktoria Žižkov
Sobota 25.05.2019, 15:00 • Městský fotbalový stadion Za Vodojemem, Chrudim • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 30. kolo

45+2
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Jenže nakonec je to pravý opak! Doslova v poslední vteřině prvního poločasu přistál centr prodloužený Vašulínem na noze MILANA UJCE, který nezazmatkoval, zaseknutím se zbavil obránce a pak chladnokrevně uklidil balon k tyči – 1:2!

22
    Žižkov právě vstřelil branku!
    Po dvaadvaceti minutách hry hosté navyšují své vedení, pomohla jim k tomu standardní situace! Rohový kop přistál na zadní tyči, kde hosté vrátili míč do ohně. Tam přiběhl ONDŘEJ ŽEŽULKA, jenž ho prudkou hlavičkou uklidil do chrudimské sítě – 0:2!

18
    Hostující tým se dostává do vedení! Viktoria předvedla rychlé přečíslení, které přineslo vedoucí trefu. Kolmice na pravou stranu rozběhla Urbance, jenž vymyslel přesnou přihrávku na FILIPA KUBALU, jenž se z předbrankového prostoru nemýlil. Domácí se zlobí, ale není jim to nic platné – 0:1!