Převýšov – Vltavín 2:4 (kon.) | Vyšehrad – Ústí n/O 2:0 (kon.) | Písek – Živanice 3:1 (kon.)
Dobrovice – Domažlice 3:2 (kon.) | Velvary – Benešov 2:1 (kon.)
FK Dobrovice
3:2 (2:0)
TJ Jiskra Domažlice
Sobota 25.05.2019, 17:00 • Husova 627, Dobrovice • Česká fotbalová liga • 29. kolo

90+1
    Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází Osvald, přichází Žižka.

89
    Žlutou kartu dostává Adam Fotr (FK Dobrovice).

85
    Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází Sodoma, přichází Petrlák.

82
    V pokutovém území Jiskry se snesl míč k úplně volnému Osvaldovi, ten křížným skákavým pokusem těsně odmítl gólovou pojistku.

79
    Psohlavci byli opět důraznější v hlavičkových soubojích, ke střele se dostal nejdříve Hrubý a trefil obránce. Černého dorážka už prošla až na brankovou čáru, kde ji lapil Ondřej Bartoš.

77
    Žlutou kartu dostává Martin Hrubý (TJ Jiskra Domažlice). Přímo před dobrovickou lavičkou sestřelil Volfa a domácí opět zuří, že karta neměla červenou barvu.

76
    Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází Petlička, přichází Fotr.

73
    Dnešní utkání sleduje 120 diváků.

72
    Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází Klain, přichází Bernát.
    71. HRUBÝ - 3:2

71
    Domažlice právě vstřelily branku!
    Došlý přihrál zleva po zemi na prostor penaltové značky, tam se zorientoval MARTIN HRUBÝ a z otočky procpal střelu pod Bartošovým tělem do sítě.

69
    Žlutou kartu dostává František Dvořák (TJ Jiskra Domažlice). Černý nepřesně přihrál domácímu Routkovi, toho pak musel Dvořák zezadu stáhnout za dres.
    67. SODOMA - 3:1

67
    Dobrovice právě vstřelila branku!
    Drtivý nápor přinesl ovoce, domácí zkopírovali tři minuty starou domažlickou akci a dvougólový náskok jim po Osvaldově přistrčení hlavou vrací JIŘÍ SODOMA dělovkou po zemi z 15 metrů.

66
    Za půl minuty přichází další šance Dobrovických: Kühnelův centr hlavičkoval Petlička těsně kolem šibenice.

66
    Krásný fotbalový okamžik. Sodoma se opět probil přesilou a předal míč Volfovi, který si zasekl na levačku a zpoza šestnáctky šlehl k tyči. Brych předvedl parádní robinzonádu a vyškrábl míč jednou rukou.
    64. DOŠLÝ - 2:1

64
    Hosté stoprocentně využili přímý kop z půlící čáry. Nakopávaný míč ještě sklepl jeden z útočníků hlavou a úplně zapomenutý PETR DOŠLÝ zblízka napnul síť za bezmocným Bartošem.

55
    Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Matas, přichází Arzberger.

54
    Závar na malém vápně před domažlickou bránou. Sodomova střela z úhlu byla zablokovaná, Petlička dorážel v záklonu nad.

52
    Žlutou kartu dostává Ondřej Soběslav (FK Dobrovice).

51
    Na první přímou střelu Domažlic se čekalo přes 50 minut. Na levé straně si navedl míč Daniel Černý a vypálil k bližší tyči. Bartoš tam skočil včas.

46
    Jiskra Domažlice nastoupila se třemi změnami v sestavě: místo Teršla, Skopového a Mužíka vyběhli do druhé půle Vais, Došlý a Brabec.

39
    Žlutou kartu dostává Daniel Skopový (TJ Jiskra Domažlice). U postranní čáry přímo před tribunou nakopl do zadnice Tvarohu.

36
    Další tutovka domácích fotbalistů. Volf uvolnil patičkou parťáka z útoku Sodomu, který běžel sám na bránu. Diváci už zvedali ruce, ale jeho rána proletěla těsně vedle levé tyče.

35
    Žlutou kartu dostává Tomáš Osvald (FK Dobrovice) za faul na půlce.

28
    Žlutou kartu dostává Petr Mužík (TJ Jiskra Domažlice). Za likvidační faul na Žaloudka mohla klidně následovat červená, domácí hráči i diváci se vztekají na domažlického kapitána i na rozhodčího.

26
    Čtyři rohy – gól. Ve vápně se zmocnil míče Sodoma, vracel ho do ohně na hlavu Ondřeje Soběslava a jeho sklepnutí využil JOSEF PETLIČKA. Míč se zamotal brankáři Brychovi mezi nohama a doskočil kousek za brankovou čáru.

20
    A čekala na ni nekonečných 502 minut. Jiří Sodoma se obtočil kolem svého strážce a skvěle odcentroval z koncové čáry, volejem trefil prázdnou bránu zblízka RADEK ŽALOUDEK.

8
    Domácí pohrdli obrovskou šancí! Sodoma s Osvaldem běželi od půlky hřiště dva na jednoho, posledně jmenovaný dostal ideální přihrávku do běhu, zcela sám však nepropálil domažlického brankáře Brycha.