Převýšov – Vltavín 2:4 (kon.) | Vyšehrad – Ústí n/O 2:0 (kon.) | Písek – Živanice 3:1 (kon.)
Dobrovice – Domažlice 3:2 (kon.) | Velvary – Benešov 2:1 (kon.)
FC Písek
3:1 (1:0)
TJ Sokol Živanice
Sobota 25.05.2019, 10:15Česká fotbalová liga • 29. kolo

89
    Taktické střídání Písku. Václava Hrachovce nahradí na poslední minuty Dominik Sedláček.
    88. Held M. - 3:1

88
    Písek právě vstřelil branku!
    MARTIN HELD se prosazuje již podruhé. Tentokrát zamířil přesně ke vzdálenější tyči a živanický brankář se po balónu natahoval marně – 3:1

80
    Radost hostujících hráčů byla předčasná. Gól Živanic sudí neuznává kvůli ofsajdu. Hráči Sokola se hodně zlobí na rozhodnutí rozhodčího.

77
    Druhé střídání v týmu Živanic. Martina Hundáka na trávníku nahradí Petr Motyčka.
    76. GOROL - 2:1

76
    Živanice právě vstřelily branku!
    Živanice snižují na rozdíl jediné branky. Standardní situace z těsné blízkosti pokutového území se ujal RADEK GOROL a jeho mířená střela zapadla přesně k pravé tyči – 1:0.

72
    Na domácí straně dochází ke změně. Romana Vávru vystřídá Tomáš Pecka.

70
    Zlutou kartou byl napomenut hostující Martin Staněk.

68
    Střídaní Živanic. Pro dnešek má odpracováno Pavel Štěpánek, do hry se zapojí David Pánek.
    62. Held M. - 2:0

62
    Toto střídání se Písku vyplatilo. Held se po cca dvou minutách na hřišti prosazuje. Centr z rohového kopu propadl až na MARTINA HELDA, který v dobré pozici nezaváhal – 2:0.

59
    Domácí poprvé střídají. Z trávníku odešel Dušan Pinc, kterého nahradil Martin Held.

57
    Štěpánek postupoval po pravé straně na brankáře, Toma musel vyrazit míč na rohový kop.

53
    Živanice hrají ve druhém poločase úplně jiný fotbal. Nikodémova střela prolétla vedle pravé šibenice.

49
    Ptáčkův centr skončil na horní tyči, domácí se dokázali ubránit i následnému útoku soupeře.
    35. ULBRICH - 1:0

35
    Písečtí jdou do vedení. Po útočné akci píseckého týmu zachránila Volšíka branková konstrukce. Odražený balón se dostal k TOMOVI ULBRICHOVI, který hlavou dorazil míč k levé tyči – 1:0.

23
    Ulbrich si narazil balón s Voráčkem, jehož střela prolétla vedle pravé šibenice.

19
    Ulbrich se dostal do zakončení z blízkosti malého vápna, ale netrefil ideálně balón a z gólové šance tak nebylo nic.