Groznyj – Rostov 1:0 (kon.) | Machačkala – Ural 0:2 (kon.) | CSKA Moskva – Samara 6:0 (kon.)
Dynamo – Arsenal Tula 3:3 (kon.) | FK Krasnodar – Kazaň 1:0 (kon.) | Lok. Moskva – Ufa 1:0 (kon.)
Orenburg – Spartak 2:0 (kon.) | Zenit – Jenisej 4:1 (kon.)
FK Krasnodar
1:0 (0:0)
FC Rubin Kazaň
Neděle 26.05.2019, 13:00 • Stadion Kubaň, Krasnodar • Ruská Premier Liga • 30. kolo

Krasnodar ve druhé půli předvedl velmi výtečný výkon, dosáhl tří branek, přičemž dva góly Ariho během minuty nebyly uznány pro ofsajd, platil pouze gól Claessona a ten navíc nestřelil i tyč. Krasnodar tak zaslouženě poráží 1:0 Kazaň, která dopředu předvedla opravdu pramálo. Krasnodar končí na druhém místě, Kazaň v klidném středu tabulky na jedenácté pozici. Přeji všem pohodový a klidný zbytek neděle. (14:58:15)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 13:3. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 8:12.

90+3

90+3
    Ještě byl odpískán nedovolený zásah na Igora Konovalova.

90+3
    Baburin bere dlouhý a nepřesný pas.

90+2
    Ariho technickou střelu k tyči lapil brankář Baburin.

90+1
    Rozhodčí se zamotal do akce Krasnodaru a přispěl tak k brejku Kazaně, který končí slabou přízemní střelou mezi tři tyče.

90
    Rozhodčí nastaví 3 minuty!

89
    Míč končí za koncovou čárou což značí výkop od branky Safonova.

88
    Centr Sagitova likviduje brankář Safonov.

85
    Žlutou kartu dostává Filip Uremović (FC Rubin Kazaň).

84
    Wanderson byl sestřelen u pravé postranní čáry.

82
    Opět obrana Kazaně nepustila míč do svého pokutového území.

81
    Střelu z levé části pokutového území pokryl brankář Safonov.

80
    Bajtramjan velmi tvrdě podkopl Skopinceva. Rozhodčí nenašel odvahu ho vyloučit.

78
    Z velké dálky vystřelil Olsson brankář Baburin se však nenechal zaskočit.

77
    Po velmi dlouhé době se Kazaň podívala na útočnou polovinu soupeře.

76
    Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Mauricio Pereyra, přichází Daniil Utkin.

74
    Z pohotového voleje orazítkoval levou tyč branky Viktor Claesson!

73
    Útočným faulem se prezentoval Bajramjan.

72
    Slabou hlavičku Ariho doprostřed branku v poklidu kryje Baburin.

70
    Ariho skvěle zastavil brankář Baburin a po následném odrazu obránce Kazaně je z toho pouze rohový kop pro Krasnodar!

69
    Po divoké desetiminutovce v níž padli tři branky, z toho byla uznána jen jedna se hra postupně pomalu uklidňuje do normálu.

67
    Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Charles Kaboré, přichází Kristoffer Olsson.

67
    Žlutou kartu dostává Ari (FK Krasnodar).
    66. Neuznaná branka pro ofsajd

66
    A Ari se zapisuje do knihy fotbalových rekordů! Opět byl perfektně nalezen za obranou, brankáře zesměšnil skvělým lobem a zase mu branka není sporně uznána a to vše během jedné minuty!

66
    Ari krásně vykoupal brankáře Baburina, ale branka mu není uznána kvůli spornému ofsajdu!

65
    Střídání v týmu FC Rubin Kazaň: ze hřiště odchází Vjačeslav Podběrjozkin, přichází Vladislav Pantělejev.

64
    Hráč Krasnodaru tak dlouho váhal s koncovkou až v záklonu branku soupeře přestřelil.

64
    Kazaň se pokusila o útočný kontr, ale dopadla velmi bídně.

63
    Tlak Krasnodaru se začíná jevit jako drtivý.

62
    Míč mezi obránce zpacifikoval brankář Baburin.

61
    Hodinu trvalo než svou převahu Krasnodar potvrdil gólem.
    59. Viktor CLAESSON - 1:0

59
    Krasnodar právě vstřelil branku!
    Až nyní gólově udeřilo! Akci potáhl středem hřiště Wanderson při rychlém přečíslení včas předal na levou stranu VIKTOROVI CLAESSONOVI a ten střelou k tyči nezaváhal – 1:0!

59
    Střela Pereyry šla těsně mimo levou tyč branky Kazaně.

58
    Žlutou kartu dostává Jurij Gazinskij (FK Krasnodar).

57
    Po ztrátě míče musel ve středu hřiště zatáhnout za záchrannou brzdu Gazinskij.

57
    Bajramjan vypomohl defenzívě svého týmu.

56
    Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Dmitrij Stockij, přichází Dmitrij Skopincev.

55
    Obránce sklepl míč do moci brankáře Baburina.
    54. Závar před brankou Kazaně gólem neskončil

54
    ..............končí tradičně zablokovanou střelou obráncem Kazaně.

53
    Přečíslení čtyři na tři.............

52
    Ari si drbe svou snědou pleš první střela zablokovaná, následná šla mimo tři tyče.

51
    Akce Krasnodaru skončila zablokovanou střelou a ležícím hráčem mimo hrací plochu.

50
    Bajramjan byl v souboji přistrčen, samozřejmě tomu hráč Kazaně teatrálně hodně přidal.

49
    Opět špatná důležitá předfinální nahrávka v podání hráčů Krasnodaru.

48
    Sagitov je ošetřován mimo hrací plochu a hra tak může dále pokračovat ve svém průběhu.

47
    V bolestech se na trávníku svíjí Artur Sagitov.

46

První poločas rozhodně nenabídl nějaký pohledný fotbal pro nezaujatého, náročného fotbalového fanouška. První poločas skončil 0:0, i když větší aktivitou hýřil tým Krasnodaru k brance to nevedlo. Druhý poločas by měl začínat cca ve 14:03 hodin.

45+2

45+2
    Žlutou kartu dostává Danil Stěpanov (FC Rubin Kazaň).

45+2
    Stěpanov u postranní čáry sestřelil pronikajícího hráče.

45+1
    Míč směřující na první tyč byl odvrácen prvním bránícím hráčem.

45+1
    První rohový kop pro FC Rubin Kazaň.

45
    Rozhodčí nastaví 2 minuty!

45
    Ari se v souboji v pokutovém území nedostal k zakončení.

44
    Pereyra v záklonu nepřesně zakončoval zcela mimo branku.

43
    Centr z levé strany byl odvrácen mimo pokutové území Kazaně.

42
    Baškirov se řítil sám na brankáře, ale vše zhatil odpískaný ofsajd.

41
    Po odraženém míči opět následoval nepřesný střelecký pokus Krasnodaru.

40
    Žlutou kartu dostává Choren Bajramjan (FC Rubin Kazaň).

40
    Před pokutovým územím fauloval Bajramjan.

39
    Nepřesné zakončení značí výkop brankáře Baburina od své branky.

38
    Dobrou přihrávku srazil na rohový kop Filip Uremovič, který jen velmi těžce vstává ze země.

37
    Centr z pravé strany zablokoval pohotově svým tělem hráč Krasnodaru.

36
    Wanderson padá na zelený pažit aniž by předtím našel svého některého spoluhráče.

35
    Hráč Kazaně byl nachytán v ofsajdové pasti za obranou Krasnodaru.

34
    Nepřesný centr zleva pouze proletěl napříč pokutovým územím Kazaně.

33
    U pravé postranní čáry se faulu dopustil Stěpanov.

32
    Kazaň dlouze kombinuje na své polovině s míčem a nikam dopředu se bezhlavě nežene.

31
    Krasnodar se opět nedostal ke střele a pohořel na hranici pokutového území.

30
    Střídání v týmu FC Rubin Kazaň: ze hřiště odchází Ruslan Kambolov, přichází Artur Sagitov.

30
    Další nepřesnost v útočné kombinaci Krasnodaru.

29
    Za asistence zdravotníků odpajdal za postranní čáru může se pokračovat ve hře.

28
    Kambulov je opakovaně ošetřován nyní po střetu s Arim. A kapitán Kambulov zřejmě pro dnešek dohrál. Nedokázal ani odkulhat za postranní čáru.

27
    Střela Ariho z otočky těsně minula pravou tyč.

25
    Krasnodar se snaží o dirigování tempa hry.

24
    Střela z přímého kopu mířila vysoko nad branku Kazaně.

23
    Zatím probíhá ošetřování Ruslana Kambolova na hrací ploše.

22
    Před pokutovým územím fauloval ve skluzu Baškirov a ještě si přivodil šrám na hlavě.

21
    Oba celky se velmi snaží hlavně Krasnodar, ale chybí tomu zatím větší přesnost a moment překvapení.

20
    Hlavička hráče Krasnodaru těsně minula branku soupeře.

19
    Wandersonova střela byla po překonání brankáře odkopnuta z brankové čáry zastupujícím obráncem Kazaně na poslední chvíli!

18
    Kaboré byl v osobním souboji s blonďákem Podběrjozkinem faulován.

18
    Jeden z domácích hráčů je ošetřován za postranní čárou.

17
    To byl nepovedený a příliš dlouhý míč za obranu Kazaně.

16
    Stěpanov výborně zabojoval nejdříve stihl míč ještě na hrací ploše a následně pod tlakem vybojoval autové vhazování.

15
    Centr s obrácneou falší do pokutové území přinesl po odrazu pouze zablokovanou střelu.

14
    Přímý kop por Krasnodar z pravé strany.

13
    Krasnodar se dlouhou kombinací snaží přelstít přehuštěný střed hřiště.

12
    Vysoký centr stahuje ze vzduchu brankář Baburin.

11
    Dlouhý nákop Kazaně končí až u brankáře Safonova.

10
    Střela z nepřipraveného voleje Stěpanova ze střední vzdálenosti nejvíce ohrozila rohový praporek.

9
    U postranní čáry byl faulován Stockij.

8
    Střele Charlese Kaborého zpoza pokutového území chyběla přesnost.

8
    Rohový kop byl rozehrán na vzdálenější tyč, kde nikoho z hráčů Krasnodaru nenašel.

7
    První rohový kop pro FK Krasnodar.

6
    Defenzíva Krasnodaru velmi dobře zapracovala.

5
    Nepřesně nad brankou Kazaně střílel Viktor Claesson.

4
    Útok Kazaně zakončený patičkou končí na hranici pokutového území.

3
    Několik střel Kazaně bylo zablokováno obránci, poslední slabá střela po zemi prošla až k brankáři Safonovovi.

2
    Útočný výpad Kazaně končí faulem domácího Uroše Spajiče.

1
    Nepřesný centr Krasnodaru z pravé strany se dostává rychle za koncovou čáru mimo hřiště.

1
    Vysoký míč ve středu pole pohotově zpacifikovala obrana Kazaně.

1

Oba celky vyznávají zelenou barvu, v tmavých dresech bude hrát Krasnodar, ve světlých Kazaň.

FK Krasnodar: Safonov – Petrov, Martynovič (C), Spajić, Stockij – Gazinskij, Kaboré – Wanderson, Pereyra, Claesson – Ari.
    Náhradníci: Kricjuk, Sinicyn – Fjóluson, Sulejmanov, K. Olsson, Skopincev, Utkin, Ignatěv.

FC Rubin Kazaň: Baburin – Stěpanov, Sorokin, Kambolov (C), Uremović, Ustinov – Ig. Konovalov, Baškirov, Podběrjozkin – Poloz, Bajramjan.
    Náhradníci: Iv. Konovalov, Tušjov – Abdullin, Pantělejev, Muchametzjanov, Šekarí, Sagitov, Jakovlev.

Kazaň – Ufa 1:1

Ve 30. kole ruské ligy se střetne o druhé místo bojující FK Krasnodar (3) s týmem ze středu tabulky FC Rubin Kazaň (10).