Groznyj – Rostov 1:0 (kon.) | Machačkala – Ural 0:2 (kon.) | CSKA Moskva – Samara 6:0 (kon.)
Dynamo – Arsenal Tula 3:3 (kon.) | FK Krasnodar – Kazaň 1:0 (kon.) | Lok. Moskva – Ufa 1:0 (kon.)
Orenburg – Spartak 2:0 (kon.) | Zenit – Jenisej 4:1 (kon.)
FK Krasnodar
1:0 (0:0)
FC Rubin Kazaň
Neděle 26.05.2019, 13:00 • Stadion Kubaň, Krasnodar • Ruská Premier Liga • 30. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

Ve 30. kole ruské ligy se střetne o druhé místo bojující FK Krasnodar (3) s týmem ze středu tabulky FC Rubin Kazaň (10).

Groznyj – Krasnodar 1.1

FK Krasnodar: Safonov – Petrov, Martynovič (C), Spajić, Stockij – Gazinskij, Kaboré – Wanderson, Pereyra, Claesson – Ari.
    Náhradníci: Kricjuk, Sinicyn – Fjóluson, Sulejmanov, K. Olsson, Skopincev, Utkin, Ignatěv.

FC Rubin Kazaň: Baburin – Stěpanov, Sorokin, Kambolov (C), Uremović, Ustinov – Ig. Konovalov, Baškirov, Podběrjozkin – Poloz, Bajramjan.
    Náhradníci: Iv. Konovalov, Tušjov – Abdullin, Pantělejev, Muchametzjanov, Šekarí, Sagitov, Jakovlev.

Rozhodčí: Moskalev.

Oba celky vyznávají zelenou barvu, v tmavých dresech bude hrát Krasnodar, ve světlých Kazaň.

1

1
    Vysoký míč ve středu pole pohotově zpacifikovala obrana Kazaně.

1
    Nepřesný centr Krasnodaru z pravé strany se dostává rychle za koncovou čáru mimo hřiště.

2
    Útočný výpad Kazaně končí faulem domácího Uroše Spajiče.

3
    Několik střel Kazaně bylo zablokováno obránci, poslední slabá střela po zemi prošla až k brankáři Safonovovi.

4
    Útok Kazaně zakončený patičkou končí na hranici pokutového území.

5
    Nepřesně nad brankou Kazaně střílel Viktor Claesson.

6
    Defenzíva Krasnodaru velmi dobře zapracovala.

7
    První rohový kop pro FK Krasnodar.

8
    Rohový kop byl rozehrán na vzdálenější tyč, kde nikoho z hráčů Krasnodaru nenašel.

8
    Střele Charlese Kaborého zpoza pokutového území chyběla přesnost.

9
    U postranní čáry byl faulován Stockij.

10
    Střela z nepřipraveného voleje Stěpanova ze střední vzdálenosti nejvíce ohrozila rohový praporek.

11
    Dlouhý nákop Kazaně končí až u brankáře Safonova.

12
    Vysoký centr stahuje ze vzduchu brankář Baburin.

13
    Krasnodar se dlouhou kombinací snaží přelstít přehuštěný střed hřiště.

14
    Přímý kop por Krasnodar z pravé strany.

15
    Centr s obrácneou falší do pokutové území přinesl po odrazu pouze zablokovanou střelu.

16
    Stěpanov výborně zabojoval nejdříve stihl míč ještě na hrací ploše a následně pod tlakem vybojoval autové vhazování.

17
    To byl nepovedený a příliš dlouhý míč za obranu Kazaně.

18
    Jeden z domácích hráčů je ošetřován za postranní čárou.

18
    Kaboré byl v osobním souboji s blonďákem Podběrjozkinem faulován.

19
    Wandersonova střela byla po překonání brankáře odkopnuta z brankové čáry zastupujícím obráncem Kazaně na poslední chvíli!

20
    Hlavička hráče Krasnodaru těsně minula branku soupeře.

21
    Oba celky se velmi snaží hlavně Krasnodar, ale chybí tomu zatím větší přesnost a moment překvapení.

22
    Před pokutovým územím fauloval ve skluzu Baškirov a ještě si přivodil šrám na hlavě.

23
    Zatím probíhá ošetřování Ruslana Kambolova na hrací ploše.

24
    Střela z přímého kopu mířila vysoko nad branku Kazaně.

25
    Krasnodar se snaží o dirigování tempa hry.

27
    Střela Ariho z otočky těsně minula pravou tyč.

28
    Kambulov je opakovaně ošetřován nyní po střetu s Arim. A kapitán Kambulov zřejmě pro dnešek dohrál. Nedokázal ani odkulhat za postranní čáru.

29
    Za asistence zdravotníků odpajdal za postranní čáru může se pokračovat ve hře.

30
    Další nepřesnost v útočné kombinaci Krasnodaru.

30
    Střídání v týmu FC Rubin Kazaň: ze hřiště odchází Ruslan Kambolov, přichází Artur Sagitov.

31
    Krasnodar se opět nedostal ke střele a pohořel na hranici pokutového území.

32
    Kazaň dlouze kombinuje na své polovině s míčem a nikam dopředu se bezhlavě nežene.

33
    U pravé postranní čáry se faulu dopustil Stěpanov.

34
    Nepřesný centr zleva pouze proletěl napříč pokutovým územím Kazaně.

35
    Hráč Kazaně byl nachytán v ofsajdové pasti za obranou Krasnodaru.

36
    Wanderson padá na zelený pažit aniž by předtím našel svého některého spoluhráče.

37
    Centr z pravé strany zablokoval pohotově svým tělem hráč Krasnodaru.

38
    Dobrou přihrávku srazil na rohový kop Filip Uremovič, který jen velmi těžce vstává ze země.

39
    Nepřesné zakončení značí výkop brankáře Baburina od své branky.

40
    Před pokutovým územím fauloval Bajramjan.

40
    Žlutou kartu dostává Choren Bajramjan (FC Rubin Kazaň).

41
    Po odraženém míči opět následoval nepřesný střelecký pokus Krasnodaru.

42
    Baškirov se řítil sám na brankáře, ale vše zhatil odpískaný ofsajd.

43
    Centr z levé strany byl odvrácen mimo pokutové území Kazaně.

44
    Pereyra v záklonu nepřesně zakončoval zcela mimo branku.

45
    Ari se v souboji v pokutovém území nedostal k zakončení.

45
    Rozhodčí nastaví 2 minuty!

45+1
    První rohový kop pro FC Rubin Kazaň.

45+1
    Míč směřující na první tyč byl odvrácen prvním bránícím hráčem.

45+2
    Stěpanov u postranní čáry sestřelil pronikajícího hráče.

45+2
    Žlutou kartu dostává Danil Stěpanov (FC Rubin Kazaň).

45+2

První poločas rozhodně nenabídl nějaký pohledný fotbal pro nezaujatého, náročného fotbalového fanouška. První poločas skončil 0:0, i když větší aktivitou hýřil tým Krasnodaru k brance to nevedlo. Druhý poločas by měl začínat cca ve 14:03 hodin.

46

47
    V bolestech se na trávníku svíjí Artur Sagitov.

48
    Sagitov je ošetřován mimo hrací plochu a hra tak může dále pokračovat ve svém průběhu.

49
    Opět špatná důležitá předfinální nahrávka v podání hráčů Krasnodaru.

50
    Bajramjan byl v souboji přistrčen, samozřejmě tomu hráč Kazaně teatrálně hodně přidal.

51
    Akce Krasnodaru skončila zablokovanou střelou a ležícím hráčem mimo hrací plochu.

52
    Ari si drbe svou snědou pleš první střela zablokovaná, následná šla mimo tři tyče.

53
    Přečíslení čtyři na tři.............

54
    ..............končí tradičně zablokovanou střelou obráncem Kazaně.
    54. Závar před brankou Kazaně gólem neskončil

55
    Obránce sklepl míč do moci brankáře Baburina.

56
    Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Dmitrij Stockij, přichází Dmitrij Skopincev.

57
    Bajramjan vypomohl defenzívě svého týmu.

57
    Po ztrátě míče musel ve středu hřiště zatáhnout za záchrannou brzdu Gazinskij.

58
    Žlutou kartu dostává Jurij Gazinskij (FK Krasnodar).

59
    Střela Pereyry šla těsně mimo levou tyč branky Kazaně.

59
    Krasnodar právě vstřelil branku!
    Až nyní gólově udeřilo! Akci potáhl středem hřiště Wanderson při rychlém přečíslení včas předal na levou stranu VIKTOROVI CLAESSONOVI a ten střelou k tyči nezaváhal – 1:0!
    59. Viktor CLAESSON - 1:0

61
    Hodinu trvalo než svou převahu Krasnodar potvrdil gólem.

62
    Míč mezi obránce zpacifikoval brankář Baburin.

63
    Tlak Krasnodaru se začíná jevit jako drtivý.

64
    Kazaň se pokusila o útočný kontr, ale dopadla velmi bídně.

64
    Hráč Krasnodaru tak dlouho váhal s koncovkou až v záklonu branku soupeře přestřelil.

65
    Střídání v týmu FC Rubin Kazaň: ze hřiště odchází Vjačeslav Podběrjozkin, přichází Vladislav Pantělejev.

66
    Ari krásně vykoupal brankáře Baburina, ale branka mu není uznána kvůli spornému ofsajdu!
    66. Neuznaná branka pro ofsajd

66
    A Ari se zapisuje do knihy fotbalových rekordů! Opět byl perfektně nalezen za obranou, brankáře zesměšnil skvělým lobem a zase mu branka není sporně uznána a to vše během jedné minuty!

67
    Žlutou kartu dostává Ari (FK Krasnodar).

67
    Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Charles Kaboré, přichází Kristoffer Olsson.

69
    Po divoké desetiminutovce v níž padli tři branky, z toho byla uznána jen jedna se hra postupně pomalu uklidňuje do normálu.

70
    Ariho skvěle zastavil brankář Baburin a po následném odrazu obránce Kazaně je z toho pouze rohový kop pro Krasnodar!

72
    Slabou hlavičku Ariho doprostřed branku v poklidu kryje Baburin.

73
    Útočným faulem se prezentoval Bajramjan.

74
    Z pohotového voleje orazítkoval levou tyč branky Viktor Claesson!

76
    Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Mauricio Pereyra, přichází Daniil Utkin.

77
    Po velmi dlouhé době se Kazaň podívala na útočnou polovinu soupeře.

78
    Z velké dálky vystřelil Olsson brankář Baburin se však nenechal zaskočit.

80
    Bajtramjan velmi tvrdě podkopl Skopinceva. Rozhodčí nenašel odvahu ho vyloučit.

81
    Střelu z levé části pokutového území pokryl brankář Safonov.

82
    Opět obrana Kazaně nepustila míč do svého pokutového území.

84
    Wanderson byl sestřelen u pravé postranní čáry.

85
    Žlutou kartu dostává Filip Uremović (FC Rubin Kazaň).