Turín – Lazio 3:1 (kon.) | Sampdoria – Juventus 2:0 (kon.) | AS Řím – Parma 2:1 (kon.)
Atalanta BC – Sassuolo 3:1 (kon.) | Cagliari – Udinese 1:2 (kon.) | Fiorentina – Janov 0:0 (kon.)
Inter – Empoli 2:1 (kon.) | Spal – AC Milán 2:3 (kon.)
Spal
2:3 (1:2)
AC Milán
Neděle 26.05.2019, 20:30 • Stadio Paolo Mazza • Italská Serie A • 38. kolo

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 4:8. Střely mimo: 3:8. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 17:13. (22:30:47)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím milánského AC, který svého soupeře porazil poměrem 3:2. Hosté vstupovali do druhého poločasu za jednobrankového vedení, avšak aktivita domácích přinesla kýžené vyrovnání. Následně jsme sledovali hodně vyrovnanou podívanou, avšak v pokutovém území skončil na zemi Piatek, načež penaltu dokázal proměnit hostující Kessié, který vykřesal svému celku tři body. Dnešní utkání ale rozhodně patřilo k těm atraktivnějším.

90+4

90+3
    Do konce zápasu nezbývá moc času, AC Milán je hodně blízko k vítězství. Mezitím domácí hráči rozjíždějí jednu z posledních akcí.

90+2
    AC se v tuto chvíli nachází na polovině soupeře, což mu pochopitelně maximálně vyhovuje. Domácí se nemohou dostat k žádnému tlaku.

90+1
    Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází , přichází Lorenco Šimić.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

90
    Co scházelo! Floccari si naskočil na vzdušnou nabídku, načež hlavičkoval do spojnice břevna a tyče.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, hosté stále vedou o jednu branku. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Spal si vyzkoušel ještě jeden rohový kop, který zamířil přímo do náruče brankáře Reiny. Ten okamžitým způsobem vyhodil míč ke kontru.

87
    Na útočnou polovinu se dokázal prodrat Petagna, který ještě pracoval s míčem u pokutového území, kde o něj hodně rychle přišel.

83
    Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut, hosté stále vedou o jednu branku. Poslední minuty navíc přinášejí celou řadu nedovolených zákroků.

82
    Abate si prostřednictvím autu vybral Contiho, který se poroučel k zemi, což nedovolený zákrok neznamenalo. Domácím se ale podařilo vyvézt balón.

81
    Žlutou kartu dostává Tiemoué Bakayoko (AC Milán).

81
    Bakayoko nakonec ustál složitou situaci, díky které ještě roztáhl hru. V pokutovém území se dostal ke střele Suso, Viviano si ale věděl rady.

80
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Fabio Borini, přichází Andrea Conti.

80
    Na opačné straně přišlo na řadu hodně zbrklé zakončení v podání střídajícího Cutroneho. Po tomto zakončení skončil na zemi Borini, který má křeče.

79
    AC se opět muselo bránit, soupeř totiž zahrával rohový kop. Na přední tyči se tlačil do zakončení Floccari, avšak před ním zasahoval Kessié.

78
    Na vzdušnou nabídku číhal Antenucci, avšak před ním se podařilo zasáhnout Romagnolimu. Navíc si zákrokem proti pravidlům pomohl Fares.

David Suchý

Branky: 28. Vicari (Murgia), 53. Fares – 18. Çalhanoğlu (Kessié), 23. Kessié (Ricardo Rodríguez), 66. Kessié (pen.)

Karty:   36. Bonifazi (SPAL), 65. Cionek (SPAL) – 27. Abate (ACM), 81. Bakayoko (ACM)

Střely na branku: 4:8. Střely mimo: 3:8. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 17:13.
    Spal: Viviano – Bonifazi, Cionek (77. Floccari), Vicari – Fares, Lazzari, Valoti (72. M. Janković), Murgia, Kurtić – Petagna, Antenucci (C).
    Náhradníci: Fulignati, A. Gomis, Poluzzi – F. Costa, Felipe, Dickmann, Floccari, Missiroli, M. Janković, Spina, Šimić, Valdifiori.

AC Milán: G. Donnarumma (21. Reina) – Abate (63. Cutrone), Musacchio, A. Romagnoli (C), Ricardo Rodríguez – Kessié, Bakayoko, Çalhanoğlu – Suso, K. Piątek, Borini (80. Conti).
    Náhradníci: An. Donnarumma, Reina – Biglia, Castillejo, Conti, Cutrone, C. Zapata, Laxalt, J. Mauri.

Rozhodčí: Valeri – Carbone, Alassio