Karlovy Vary – Králův Dvůr 3:2 (kon.) | Brozany – Olympia Radotín 0:2 (kon.) | Štěchovice – Litoměřicko 0:3 (kon.)
Jirny – Zápy 0:0 (zruš.)
Slavia Karlovy Vary
3:2 (1:1)
FK Králův Dvůr
Neděle 26.05.2019, 10:35 • Dvory • Česká fotbalová liga • 29. kolo

Karlovy Vary v zajímavém utkání týmů zespoda tabulky udolaly Králův Dvůr gólem z poslední minuty nastavení. Výhra 3:2 je odrazila ode dna ČFL, kde se před tímto utkáním společně s Brozany nacházely. (12:38:29)

90+2

90+2
    Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Josef Hudec, přichází Jiří Chára.
    90+2. Jan KALINA - 3:2

90+2
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    V Karlových Varech propukla nefalšovaná radost! Aby také ne, když JAN KALINA vystřelil domácímu týmu vítězství. V poslední nastavené minutě se stal úspěšným exekutorem přímého kopu, při němž předvedl svou vytříbenou kopací techniku. Žádný penaltový rozstřel nás tedy nečeká, je dobojováno.

90+2
    Faul Michala Hella (Králův Dvůr) před hranicí vápna zavdal rozhodčímu příčinu k udělení žluté karty.

90+1
    Od pokutových kopů nás dělí dvě minuty.

90
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Jiří Černý, přichází Martin Kraus.

89
    Karlovarská standardka. Přímá střela se odrazila o zeď, pohotová dorážka pak prolétla nad břevnem.

86
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Jiří Sedláček, přichází Jiří Rešl.

86
    O chvíli později zaveleli k útoku hosté. Dokonce ho i zakončili, avšak pouze trefou do obránce.

84
    A v nejbližší době ani mít nebude, protože karlovarská družina balon uprostřed hřiště ztratila.

83
    Domácí sice kontrolují míč, ale jaksi se jim ho nedaří posouvat dopředu. Připravená defenziva Králova Dvora tak prozatím nemá co na práci.

81
    Do konce základní hrací doby zbývá deset minut. Je pravděpodobné, že vítěze utkání určí penaltový rozstřel. Ale nepředbíhejme.

79
    Poté, co hosté potáhli balon po pravé lajně, pokusili se ho odcentrovat do pokutového území. V tom jim zabránil vracející se obránce.

78
    Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Marian Geňo, přichází Adam Paterna.

75
    Hned z další akce vybojovali domácí ještě jeden roh. K ohrožení Krčka ho využít nedokázali.

73
    Nebezpečný roh Slavie! Centrovaný balon se překvapivě stáčel přímo na bránu a Krček ho otevřenou dlaní musel vyrážet nad břevno. Procedura rohového kopu se tak opakovala, napodruhé už ale žádné riziko nevzniklo.