Brno – Bohemians 1905 3:1 (kon.) | Hr. Králové – Slovácko 1:1 (kon.)
konec
FC Hradec Králové
1:1 (1:0)
1.FC Slovácko
Neděle 26.05.2019, 15:00 • SA Slavia, Hradec Králové • Juniorská liga – O titul • 9. kolo
Předzápasové kurzy: 1.65 5.0 2.91
   
  Je konec! Dnešní utkání nakonec končí nerozhodným výsledkem 1:1, což je pro oba celky zřejmě zasloužené. Ve druhém dějství jsme rovněž sledovali vyrovnanou podívanou, přičemž se přesně podařilo zakončit Slovácku, jenž srovnalo na konečných 1:1. Posléze přišla na řadu hodně ofenzivní pasáž tohoto zápasu, avšak k žádné další brance se žádný z celků nedočkal. Poslední kolo tohoto ročníku tak nabídlo nerozhodný výsledek. (16:45:15)
   
  90
  Konec zápasu.
   
  89
  Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, stav je i nadále nerozhodný. Uvidíme, zda se bude něco nastavovat.
   
  88
  Slovácko táhlo další nebezpečný útok, který skončil zhruba na hranici pokutového území. Na druhou stranu peláší protivník.
   
  87
  Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Dominik Bičiště, přichází Marek Novotný.
   
  86
  Na řadu opět přišel rohový kop, který nebezpečně směřoval do malého vápna, kde si s ním jeden z domácích poradil.
   
  83
  Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut, stav je stále nerozhodný. Poslední minuty přinášejí ofenzivní podívanou.
   
  82
  Brankář Nemrava zkoušel hledat své kolegy u opačného pokutového území, tam soupeř fauloval, což přinese nadějnou standardku.
   
  81
  Několik osobních soubojů nakonec nepřineslo nedovolený zákrok, místo toho se Slovácko dostalo k dalšímu odkopu od branky.
   
  80
  Na druhé straně se rodil sympatický protiútok, po kterém pálil nad branku jeden z hostů. V opačném případě by byl Mach bez šance.
   
  79
  Aby toho nebylo málo, tak si také Hradec Králové vyzkoušel rohový kop. Ten z přehuštěného prostoru razantně odklízel soupeř.
   
  78
  Ten už byl o poznání nebezpečnější, přičemž musel domácí brankář zasahovat. K volnému míči se jako první dostal hráč Votroků.
   
  77
  Ten nakonec směřoval k hranici malého vápna, kde zasahoval jeden z protihráčů. Na řadu ale přijde další rohový kop.
   
  76
  Slovácko se rozhodlo rozehrát volný kop narychlo, což nebylo špatné řešení. Hosté si ještě vyzkouší rohový kop zleva.
   
  75
  Ba naopak se k hracímu předmětu dostal brankář Nemrava, který uklidnil hru. Krátce poté jsme sledovali rozehrávku nakrátko.
   
  74
  Hradec Králové to zkoušel dalším dalekonosným pasem na pravou stranu, avšak ani toto řešení útočné akce neslavilo úspěch.
   
  73
  To paradoxně nevedlo k rychlému protiútoku, neboť stejně tak rychle přišla ztráta míče, po které bude soupeř vhazovat.
   
  72
  Hradec musel odrážet další atak soupeře, navíc to udělal natolik zkušeným způsobem, že si pomohl čistým zákrokem u čáry.
   
  71
  Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Adam Řihák, přichází Marek Polášek.

  David Suchý


  Pro zápasy dorosteneckých týmů 1.FC Slovácko v celostátní lize dorostu U19 a U17 hledáme kameramany zápasů. Zájmci pište na mail marek.janos@esportsmedia.cz. Více informací zde.

  Branky: 38. Locker – 59. Řihák


  FC Hradec Králové: Mach (C) – Prouza, Podsadlo, Petřík, Kundrt, Bičiště (87. Novotný), Šedivý (61. Zbořil), Kropáček, Vobejda, Locker, Brůža
  Náhradníci: Šeba – Novotný, Zbořil

  1.FC Slovácko: Nemrava – Olšanský (C), Jamný, Miklík, Umeh, Žiška, Řihák (71. Polášek), Krejčík, Kohút (56. Vincour), Řehola, Švrček
  Náhradníci: Dzeminskij – Vincour, Polášek

  Rozhodčí: Machálek – Lakomý, Batík

  Diváci: 50