Slavia – Dukla Praha 0:5 (kon.) | Příbram – Třinec 1:2 (kon.)
FK Příbram
1:2 (1:1)
FK Třinec
Pondělí 27.05.2019, 16:00 • Na Litavce, Příbram • Juniorská liga – O umístění • 9. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:57:39)

Střely na branku: 6:9. Střely mimo: 2:8. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 0:8. Fauly: 17:21.

Máme za sebou poslední zápas Juniorské ligy, ve kterém Třinec vyhrál na půdě Příbrami 2:1. Ve 35. minutě poslal hosty do vedení z penalty Arroyo, ale těsně před přestávkou srovnal Belej. V 57. minutě ale vrátil vedení na hostující stranu Nieslanik. Posléze už branka nepadla.

90

89
    Třinec získal autové vhazování na své polovině a nikde příliš nespěchá.

88
    Hostující hráč se dopustil nedovoleného zákroku ve středu hrací plochy.

86
    Pokus příbramského hráče Beleje zpoza vápna letěla hodně mimo hostující svatyni a následuje tak odkop od brány Palečka.

84
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Cienciala, přichází Witoszek.

83
    Domácí přišli o míč ve středu hrací plochy a následně se Třinec dostal k centru z levé strany, ale ten skončil bezpečně v moci gólmana Boháče.

82
    Míč zavítal do zámezí od třineckého hráče a následuje tak autové vhazování pro Příbram.

80
    Tohle je pro domácí mužstvo problém, jelikož druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Šíma (1.FK Příbram).

78
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Vavruška, přichází Budínský.

78
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Nazareno, přichází Lanc.

77
    Poslední minuty se karty trochu obrátily a Příbram se snaží srovnat stav utkání.

75
    Narazeno nyní uviděl za svůj faul žlutou kartu a Příbram tak získala volný kop na polovině soupeře.

74
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Duda, přichází Vokurka.
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Polák, přichází Vohradský.

73
    Hosté si sice vypracovali střeleckou příležitost, ovšem ta letěla jen nad svatyni Příbrami.