Honduras – Uruguay 0:2 (kon.) | Katar – Ukrajina 0:1 (kon.) | Norsko – Nový Zéland 0:2 (kon.)
USA – Nigérie 2:0 (kon.)
Katar
0:1 (0:0)
Ukrajina
Pondělí 27.05.2019, 18:00Mistrovství světa U20 • Skupina D

Denys Popov se stal jediným střelcem tohoto zápasu, a tak se Ukrajina stává prvním týmem ve skupině D, který vyhrál dva zápasy. Naopak Katar po úvodní porážce 0:4 s Nigérií nestačil ani na Ukrajinu a znovu bez vstřelené branky. (19:54:04)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 3:7. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 24:19.

90+3

90+3
    Andrij Lunin rozehrává od své branky, to už běží poslední minuta nastaveného času.

90+1
    Katar se dlouhým míčem dostal přes střed hrací plochy, ale zakončit nedokázal.

90+1
    Tři minuty uvidíme navíc.

90
    Danylo Sikan měl obrovskou šanci, ale jeho ránu z velmi dobré pozice vyrazil Šiháb Allíthí na rohový kop.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Obrovskou šanci ukrajinského hráče překazilo postavení mimo hru. Katarská obrana rozehrává.

87
    Ukrajina míří za výhrou v tomto zápase, sledujeme klidnější pasáž hry.

85
    Žlutou kartu dostává Násir Bakš (Katar). Tvrdé dohrání soupeře, skluz a červená.

83
    Danylo Sikan se dostal do výborné střelecké pozice, jenže jeho rána z bezprostřední blízkosti končí mimo branku.

80
    Dostáváme se do posledních deseti minut hry. Ukrajina drží jednobrankové vedení. Na střely na branku vede tým ve žlutém 4:1.

79
    Katarští Júsuf Abdurizáq a Hášim Alí kombinují na polovině hrací plochy. Těžko hledají šanci na nějakou akci pokračující až před branku Ukrajiny.

77
    Denys Popov přišel na útočné polovině o míč, následně budou rozehrávat hráči Kataru.

76
    Ukrajina rozehrává od své branky, Danylo Beskorovajnyj hledal dlouhým pasem spoluhráče, ale přihrávka postrádala přesnost.

75
    Juchym Konoplja se dostal do dobré střelecké pozice, navedl si míč na osu hrací plochy a jeho rána vůbec nebyla špatná. Branku však minul.

73
    Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Serhij Buleca, přichází Danylo Sikan.