D. Benešov – Vel. Meziříčí 0:0 (kon.) | Líšeň – Hulín 3:0 (kon.) | Hlučín – Vrchovina 3:0 (kon.)
Hodonín – Val. Meziříčí 6:0 (kon.) | Vyškov – Rýmařov 1:1 (kon.)
FK Hodonín
6:0 (3:0)
TJ Valašské Meziříčí
Sobota 01.06.2019, 17:00Moravskoslezská fotbalová liga • 27. kolo

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí přesvědčivým vítězstvím Hodonína, který svého soupeře zasypal šesti přesnými zásahy. Druhý poločas nám přinesl celkem jednostrannou záležitost, přičemž se výhradně útočilo pouze na jednu branku. Hosté se většinu druhého poločasu pouze bránili, naopak směrem dopředu to bylo naprosto zoufalé. Hodonín tak bere z tohoto zápasu zisk plného počtu bodů, což si rozhodně zasloužil. (18:48:44)

90

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, dost možná se bude několik minutek nastavovat.

88
    To nemuselo tolik vadit, domácí hráči si totiž vyzkoušeli rozehrávku rohového kopu, který tentokráte jeden z protihráčů odvracel.

87
    Žlutou kartu dostává Tomáš Dekleva (TJ Valašské Meziříčí).

87
    Hodonín stále nemá dost, naopak se po šesté brance opět usídlil na polovině soupeře, kde neuspěl s pokusem o centr.
    84. HROMEK - 6:0

84
    Hodonín právě vstřelil branku!
    V krátkém časovém sledu tady máme další branku domácích! Suchého pas našel na hranici pokutového území jednoho z kolegů, jehož prudkou přízemní nabídku brankář vyrážel k volnému JANU HROMKOVI, který se nemýlil.

83
    Tohle bude zřejmě pro hostující celek neřešitelný úkol, necelých pět minut před koncem prohrává už o pět branek, což je opravdu moc.
    82. PIŇA - 5:0

82
    Máme tady pověstného bůra! Na levou stranu si dokázal seběhnout domácí Fojtík, jehož centrovaná nabídka nakonec proskákala až do pokutového území, kde byl s pohotovým zakončením připraven JOSE RICARDO PIŇA.

81
    Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Martin Výmola, přichází Ivo Pop.

81
    Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut, Hodonín pohotovým způsobem kráčí za ziskem plného počtu bodů, s hostujícím celkem to nevypadá dobře.

80
    Nyní si domácí hráči došli pro zisk velice nadějné standardní situace. Z této vzdálenosti se bude moci vypálit přímo na branku soupeře.

79
    Snaha hostujícího celku nakonec přinesla další nedovolený zákrok, Hodonín zřejmě bude rozehrávat zpětnou přihrávkou.

78
    Valašské Meziříčí se téměř vůbec nedostává k ohrožení branky soupeře, navíc před malým momentem čelilo dalšímu ataku.

77
    Pohotová nabídka se snášela do malého vápna, kde se domácí hráči dokázali protlačit do zakončení, které směřovalo vedle branky.

76
    Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Massamba Papa Dione, přichází Jan Hromek.

75
    Nápor domácího celku přinese zisk dalšího rohového kopu, jako poslední se totiž dotkl míče soupeř, od kterého se odrazil do zámezí.