Písek – Olympia Radotín 1:4 (kon.) | Převýšov – Králův Dvůr 4:2 (kon.) | Dobrovice – Benešov 1:1 (4:3 po pen.)
Vyšehrad – Litoměřicko 7:1 (kon.) | Živanice – Ústí n/O 2:1 (kon.) | Brozany – Vltavín 0:2 (kon.)
FC Písek
1:4 (1:2)
FK Olympia Radotín
Sobota 08.06.2019, 10:15Česká fotbalová liga • 31. kolo

Utkání mezi Pískem a Radotínem končí jednoznačnou výhrou pražského týmu. Začátek zápasu vyzněl lépe pro Jihočechy, které v 22. minutě poslal do vedení Ulbrich. Fotbalisté Olympie ovšem ještě do přestávky otočili skóre ve svůj prospěch. Domácí si ve druhém poločase tvořili gólové příležitosti dost těžko, spíše vůbec, naopak sami inkasovali. V hostujícím týmu byl nejvíce vidět Bassey Fortune Akpan, který dovršil hattrick. Mužstvo Radotína předvedlo dobrý výkon a všechny tři body zaslouženě putují do hlavního města. To je pro tuto chvíli vše, přeji hezkou sobotu. (12:17:43)

90+5

90+4
    Další standardka skončila přetaženým centrem, je konec.

90+3
    Ulbrich si rohový kop zopakuje...

90+3
    Sedláčkova střela byla tečována a domácí budou mít možnost rohového kopu.

90+1
    Utkání bude nastaveno o čtyři minuty.

89
    Ještě jedno střídání Písku. Václava Hrachovce na trávníku nahradí Dominik Sedláček.

88
    Jakuba Trýznu vystřídá Vojtěch Brabenec.

86
    Další zakončení Písku se nevešlo mezi tři tyče.

84
    Domácí se sice snaží zkorigovat skóre, ale vůbec se jim nedaří vážněji ohrozit Kimiovu bránu.
    82. BASSEY - 1:4

82
    Olympia právě vstřelila branku!
    BASSEY FORTUNE AKPAN dovršuje z pokutového kopu svůj hattrick, když zamířil k pravé tyči – 1:4.

81
    Tomáš Benetka zatáhl v pokutovém území za záchrannou brzdu a dostává přímou červenou kartu.

81
    Byla nařízena penalta. Hosté mohou definitivně rozhodnou o svém vítězství.

78
    Jiránek odvrátil nebezpečnou přihrávku, která směřovala do pokutového území Radotína.

76
    Série střídání pokračuje. Trávník opouští Asterios Oikonomikos, opačným směrem zamíří Matyáš Písačka.

75
    K další změně dochází také v domácím mužstvu. Antonína Presla na hrací ploše vystřídá Dušan Pinc.

73
    Máme tu další střídání Olympie. Pro dnešek dohrál Hadi Mohammed, kterého nahradí Petr Ježdík.

Tomáš Němec

Branky: 22. Ulbrich – 34. Trýzna (pen.), 44. Bassey, 54. Bassey, 82. Bassey (pen.)

Karty:   34. Běloušek (PIS) – 71. Pelyak (ORA)   81. Benetka (PIS)

FC Písek: Toma – Benetka, Vacovský, Presl, Běloušek, Pecka, Held M., Voráček, Hrachovec, Ulbrich, Hanzlík.
    Náhradníci: Kulík, Holý, Pinc, Petřík, Sedláček, Vojtíšek.

FK Olympia Radotín: Kimia – Broukal, Pelyak, Jiránek, Zahranychnyy, Volek, Trýzna, Milec, Oikonomikos, Bassey, Hadi.
    Náhradníci: Čáp, Koutenský, Demosthenous, Brabenec, Císařovský, Ježdík, Písačka.

Rozhodčí: Vít – Arnošt, Slavíček.