Vel. Meziříčí – Kroměříž 2:5 (kon.) | Rýmařov – Hlučín 1:1 (kon.) | Uh. Brod – Zlínsko 2:1 (kon.)
Frýdek-Místek – Vyškov 2:0 (kon.) | Hulín – Hodonín 2:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Petřkovice 0:5 (kon.)
Uničov – Líšeň 2:2 (kon.) | Vrchovina – D. Benešov 0:0 (kon.)
SK Spartak Hulín
2:3 (1:1)
FK Hodonín
Sobota 08.06.2019, 17:00Moravskoslezská fotbalová liga • 28. kolo

28. kolo mezi Hulínem a Hodonínem nám přineslo velké množství gólů.
    Ten první jsme viděli již ve 27. minutě, kdy se prosadil Hesek a poslal tak hosty do vedení. O 12 minut později bylo díky standartce, které předcházela červená karta pro gólmana Hodonína, srovnáno, když míč do levé šibenice krásně poslal Ondřejka. Přišla 59. minuta a domácí se mohli podruhé radovat, branku vsítil Koláčný. Jenže hosté se i před červenou kartu nevzdávali! Nejprve na 2:2 srovnal Martin Flasar, následně v 74. minutě šli dokonce hosté znovu do vedení! Tenhle výsledek si i přes pětiminutové nastavení dokázali pohlídat a domácím tak hodně zkazit náladu. Hulín se totiž nachází na sestupové pozici a nevyhrál již od 19. dubna.

Děkuji za pozornost. (19:07:23)

90+6

90+5
    V závěru mohl v přečíslení poslat svůj tým do dvoubrankového vedení jeden z útočníků hostů, ovšem trestuhodně netrefil bránu!

90+5
    Stejný odkop předvedl i Sasin. Hosté budou zdržovat hru nejvíc jako to půjde!

90+4
    Faul na útočníka Hodonína. Ten si připravil volný kop a prostě balón odkopl nejdál, co mohl.

90+3
    Žlutá karta pro Viktora Rožka.

90+3
    Dobrá defenzivní činnost od hostů, kteří míč ihned odkopli do autu.

90+2
    Rohový kop pro domácí Spartak!

90+1
    Jeden z domácích si před vápnem naskočil na centr jeho spoluhráče a odhlavičkoval míč přímo na bránu. Na správné pozici je však gólman Novotný, který uklidňuje jednoduchým zákrokem hru.

90
    Hru může pokračovat. Brankář je v pořádku a nyní odkopává míč od své brány.

89
    Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Ondřejka, přichází Pospíšil.

89
    Už jsou u něj zdravotníci, kteří se mu snaží pomoci.

88
    Potíže má zdá se gólman Hodonína, který leží ve své bráně a nechce se mu vůbec zvedat.

86
    Perfektní obraná práce od jednoho z obránců Hodonína, který nastavil své tělo a nedovolil tak soupeři získat míč před překročením čáry.

84
    Hosté mohli rozvést svůj další útok, ale předvedli nepřesnou přihrávku.

82
    Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Minář, přichází Sedláček.

82
    Odkop od brány Hodonína.

81
    Na zemi teď leží hráč v modrém dresu, jenž si stěžuje na křeč. K němu ihned přispěchá jeden z hostů a předvádí fair-play!