Vel. Meziříčí – Kroměříž 2:5 (kon.) | Rýmařov – Hlučín 1:1 (kon.) | Uh. Brod – Zlínsko 2:1 (kon.)
Frýdek-Místek – Vyškov 2:0 (kon.) | Hulín – Hodonín 2:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Petřkovice 0:5 (kon.)
Uničov – Líšeň 2:2 (kon.) | Vrchovina – D. Benešov 0:0 (kon.)
TJ Valašské Meziříčí
0:5 (0:3)
FC Odra Petřkovice
Sobota 08.06.2019, 17:00 • Stadion Valašské Meziříčí • Moravskoslezská fotbalová liga • 28. kolo

Souboj favorita s outsiderem dopadl podle očekávání. Petřkovičtí nenechali nic náhodě a po dvou gólech Szotkowského a Lokši a jedné brance Neumanna zvítězili 0:5. Vzhledem k výsledkům z ostatních stadionů mají Ostravané ještě šanci postoupit do druhé nejvyšší soutěže. Pro úspěch musí porazit Hulín a čekat na zaváhání Frýdku-Místku, Kroměříže a Líšně.

Valašské Meziříčí se s necelou stovkou diváků rozloučilo vysokou porážkou a s pěti body vstoupí už ve středu do své rozlučky s třetí nejvyšší soutěží. Ta proběhne na stadionu v Otrokovicích. (19:06:39)

90

81
    Střídání v domácím celku. Zdeňka Sováka nahradí Václav Vozák.

79
    Jsme znovu zpět. Blíží se poslední desetiminutovka rozhodnutého zápasu. Petřkovice i přes vítězství půjdou do posledního utkání ze čtvrtého místa.

69
    Dnešní utkání příliš nevyšlo Olinu Bartozelovi. V posledních dvaceti minutách ho vystřídá mladíček narozený v tomto století Jakub Straka.

68
    Poprvé se žlutilo i na druhé straně. Novým majitelem karetního trestu je Martin Honiš.

67
    Další zápis do statistických údajů provedl svým chováním domácí kapitán Tomáš Dekleva, který obdržel žlutou kartu.

64
    Petřkovice právě vstřelily branku!
    A už je to rozdíl pěti gólů! Neúspěšný střelec z předchozí akce RADOVAN LOKŠA se znovu dočkal a zvýšil na 0:5!

62
    Nepříjemnou střelu ze střední vzdálenosti vypustil ze své kopačky Lokša, ale brankář Pobořil byl na místě.

60
    Střídání na obou stranách. Domácího Milana Michuta vyměnil Martin Gajdoš a Radima Plesníka nahradil petřkovický Dominik Mládek.

60
    Hosté přidávají čtvrtou branku a domácí tak znovu čeká výsledkový debakl. Poprvé se prosadil RADOVAN LOKŠA.

57
    Utkání končí pro levého obránce a kapitána Petřkovic Martina Sporysze. Ve zbytku zápasu ho nahradí Ondřej Moučka.

55
    Na druhé straně hosté vybojovali rohový kop, ale centr z pravé strany do pokutového území domácí odvrátili mimo šestnáctku.

54
    Střelou téměř z poloviny hřiště zkoušel otestovat pozornost brankáře Goduly Michut, ale míč letěl hodně mimo bránu.

51
    Po menších technických problémech jsme zpět.

46
    Se startem druhého poločasu začalo utkání i pro Dominika Tomšů, který v hostujícím celku nahradil Pavla Tobiáše.

46

První poločas nám přinesl vcelku jednoznačný průběh. Favorit prokázal svou sílu a třemi góly zřejmě rozhodl o svém vítězství. Druhý poločas zřejmě bude jen o konečném výsledku.