Japonsko – Salvador 2:0 (kon.) | USA – Venezuela 0:3 (kon.) | Brazílie – Honduras 7:0 (kon.)
Peru – Kolumbie 0:3 (kon.) | Paraguay – Guatemala 2:0 (kon.)
Paraguay
2:0 (0:0)
Guatemala
Neděle 09.06.2019, 23:00Mezinárodní přípravné zápasy

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc! (01:00:57)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 7:3. Rohy: 13:3. Ofsajdy: 0:0.

Je konec! Paraguay nakonec zvládla dnešní duel s Guatemalou a vítězí 2:0! Po slabém prvním poločase dokázal domácí celek ve druhé půli zlepšit svou hru a rozhodl o svém triumfu. Úvodní branku vstřelil po standardní situaci krátce po přestávce Gomez! Domácí navíc pokračovali v aktivitě. Pojistky se dočkali až v 77. minutě, kdy se z penalty prosadil Gonzalez! Guatemala byla směrem dopředu bezzubá a nedostala se do šancí.

90+4

90+2
    Domácí celek ještě zahrával rohový kop. Do zakončení se dostal střídající Santander, jehož hlavička skončila v rukavicích brankáře.

90+1
    Střídání v týmu Guatemala: ze hřiště odchází Robles, přichází Pineda.

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Střídání v týmu Paraguay: ze hřiště odchází Cardozo, přichází Santander.
    Střídání v týmu Paraguay: ze hřiště odchází Piris, přichází Ortiz.

90
    Právě střídající Valdez se ihned zapojil do útočné akce domácího celku. Jeho nákop však skončil na hlavě hostujícího stopera.

88
    Střídání v týmu Paraguay: ze hřiště odchází Rojas, přichází Valdez.

87
    Duel se pomalu chýlí ke konci. Domácí Paraguay zatím zcela bez problémů drží své vedení a nepouští Guatemalu do zakončení.

85
    Cardozo dostal přihrávku na levou stranu, odkud odcentroval na přední tyč, jenže nikdo v modrém dresu se do zakončení ve skluzu nedostal.

83
    Domácí výběr zahrával přímý kop v blízkosti pokutového území. Centrovaný míč se snesl na malé vápno, kde se do zakončení nedostal nikdo v modrém.

81
    Žlutou kartu dostává Robles (Guatemala).

79
    Střídání v týmu Guatemala: ze hřiště odchází Contreras, přichází Rosales.
    77. Derlis GONZALEZ - 2:0

77
    Paraguay právě vstřelila branku!
    A je to 2:0! K exekuci pokutového kopu se postavil DERLIS GONZALEZ, který zakončil mimo dosah brankáře a rozjásal domácí fanoušky!