Bulharsko – Kosovo | 2:3 (kon.) | | | Česko – Černá Hora | 3:0 (kon.) | | | Srbsko – Litva | 4:1 (kon.) |
Ukrajina – Lucembursko | 1:0 (kon.) | | | Dánsko – Gruzie | 5:1 (kon.) | | | Irsko – Gibraltar | 2:0 (kon.) |
Faerské ostrovy – Norsko | 0:2 (kon.) | | | Malta – Rumunsko | 0:4 (kon.) | | | Španělsko – Švédsko | 3:0 (kon.) |
S. Makedonie – Rakousko | 1:4 (kon.) | | | Lotyšsko – Slovinsko | 0:5 (kon.) | | | Polsko – Izrael | 4:0 (kon.) |
Peru – Kolumbie | 0:3 (kon.) | | | Paraguay – Guatemala | 2:0 (kon.) |
Argentina – Japonsko | 0:0 (kon.) | | | Kanada – Kamerun | 1:0 (kon.) |
Řecko – San Marino | 5:0 (kon.) |
konec
Dánsko
5:1
(2:1)
Gruzie
Gerard Filip
Branky:
13. Dolberg (Kjaer), 30. Eriksen (pen.), 63. Dolberg (Wass), 72. Y. Poulsen (Dolberg), 90+3. Braithwaite (Wass) – 25. Lobžanidze (Gvilija)
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 10:2. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 4:14.
Rozhodčí: R. Schörgenhofer – M. Gutschi, S. Kuehr (vš. AUT)
Diváci:
Karty: 29. Kankava (GRU), 51. Kvekveskiri (GRU), 55. Gvilija (GRU), 64. Papunašvili (GRU)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 10:2. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 4:14.
Dánsko:
Schmeichel – Stryger Larsen, Christensen, Kjaer (C) (36. Zanka), P. Ankersen – Delaney, Eriksen, P.-E. Höjbjerg – Skov (61. Wass) – Dolberg, Y. Poulsen (75. Braithwaite).
Náhradníci: Hansen, Rönnow – Nelsson, Durmisi, Braithwaite, N. Jörgensen, Dalsgaard, Wass, Christiansen, Bruun Larsen, Schöne, Zanka.
Trenér:
Gruzie: G. Loria – Kakabadze, Kašia, Grigalava, Parunašvili (58. Papunašvili) – Kankava (C), Kvekveskiri – Kitejšvili (75. E. Lobžanidze), Navalovski (78. Dvali), Lobžanidze – Gvilija.
Náhradníci: Kvaschvadze, Makaridze – Charabadze, Aburžania, Arveladze, Dvali, Charajšvili, Merebašvili, Kvaracchelia, Papunašvili, Žighauri, E. Lobžanidze.
Trenér:
Náhradníci: Hansen, Rönnow – Nelsson, Durmisi, Braithwaite, N. Jörgensen, Dalsgaard, Wass, Christiansen, Bruun Larsen, Schöne, Zanka.
Trenér:
Gruzie: G. Loria – Kakabadze, Kašia, Grigalava, Parunašvili (58. Papunašvili) – Kankava (C), Kvekveskiri – Kitejšvili (75. E. Lobžanidze), Navalovski (78. Dvali), Lobžanidze – Gvilija.
Náhradníci: Kvaschvadze, Makaridze – Charabadze, Aburžania, Arveladze, Dvali, Charajšvili, Merebašvili, Kvaracchelia, Papunašvili, Žighauri, E. Lobžanidze.
Trenér:
Rozhodčí: R. Schörgenhofer – M. Gutschi, S. Kuehr (vš. AUT)
Diváci:
Střídání v týmu Gruzie: ze hřiště odchází Otar Kitejšvili, přichází Elguža Lobžanidze.