Bulharsko – Kosovo 2:3 (kon.) | Česko – Černá Hora 3:0 (kon.) | Srbsko – Litva 4:1 (kon.)
Ukrajina – Lucembursko 1:0 (kon.) | Dánsko – Gruzie 5:1 (kon.) | Irsko – Gibraltar 2:0 (kon.)
Faerské ostrovy – Norsko 0:2 (kon.) | Malta – Rumunsko 0:4 (kon.) | Španělsko – Švédsko 3:0 (kon.)
S. Makedonie – Rakousko 1:4 (kon.) | Lotyšsko – Slovinsko 0:5 (kon.) | Polsko – Izrael 4:0 (kon.)
Malta
0:4 (0:3)
Rumunsko
Pondělí 10.06.2019, 20:45Kvalifikace ME • Skupina F

Toto je ode mě vše v tuto chvíli. Děkuji za pozornost au fotbalu zase někdy příště. (22:44:06)

Dnešní utkání jednoznačně výsledkově ovládli hostující Rumuni, kteří vstřelili 4 branky. Už v 7. minutě otevřel skóre Puscas, který vstřelil branku ještě v 29. minutě. V 34. minutě se pak trefil střelou za vápnem Chipciu. Druhý poločas byl už opatrnější a spíše se zápas dohrával. Jenomže v 81. minutě zbytečně fauloval Chipciu, pro kterého to byla už druhá žlutá karta, takže následovala červená karta. V 90+1. minutě ještě zvýšil vítězství Rumunska Man, který míč výborně usměrnil do branky.
    Malta příští zápas hraje 5.9. v rámci kvalifikace v Norsku.
    Rumuni příště hrají 5.9. doma se Španělskem.

90+3
    90+1. Dennis MAN - 0:4

90+1
    Rumunsko právě vstřelilo branku!
    Po dlouhém pasu za obranu od Nicusora Bancy si DENNIS MAN zpracoval míč, udělal kličku a vystřelil na zadní tyč levou nohou. Jeho střela ideálně zaplula do branky – 0:4.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

88
    Po dalším nepřesném zakončení domácích bude rozehrávat od vlastní branky Bonello.

87
    Na pravé straně dostal prostor Muscat a zkusil přízemní centr. Ale ani tento centr nikoho ve vápně nenašel, takže u míče jsou nyní hosté.

85
    Po zvláštním odrazu se ke střele ve vápně dostal Agius. Jeho střela ze stoprocentní však letěla pouze vedle branky.

84
    Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Juan Carlos Corbolan, přichází Luke Montebello.

83
    Dlouhý nákop dopředu Puscas nezpracoval, takže u míče je Bonello.
    81. Červená karta po 2. žluté

81
    Po pravé straně se prohnal Corbolan, píchl si míč dopředu a Chipciu ho hloupě fauloval. Druhá žlutá se rovná kartě červené a odchod do sprchy.

79
    Rumuni měli rohový kop a k hlavičce se dostal ve vápně Cristea, jenomže jeho hlavička letěla vedle branky.

78
    Hosté začnou další útočnou akci od vlastní branky.

77
    Nějaký problém se zády měl Hagi. Hosté už nemají možnost střídání, takže to bude muset vydržet, ale teď se zdá, že by to mělo být v pohodě.

76
    Zápas už se dohrává v poklidném tempu. Nyní domácí kombinují na polovině hřiště.

75
    Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Alexandru Maxim, přichází Dorin Rotariu.

73
    Puscas odchází za čáru, může se pokračovat. Tak uvidíme, zda se ještě dvougólový střelec vrátí.