Ukrajina – Itálie 1:0 (kon.) | Ekvádor – Jižní Korea 0:1 (kon.)
Ukrajina
1:0 (0:0)
Itálie
Úterý 11.06.2019, 17:30 • Gdynia Stadium, Gdynia • Mistrovství světa U20 • Semifinále

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:29:33)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 8:4. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 16:19.

Je konec. Ukrajina senzačně postupuje do finále Mistrovství světa U20, když poráží Itálii těsně 1:0.
    Utkání bylo v první půli až příliš taktické a pro oko diváky velice nudné. Jediná větší příležitost se ocitla na domácí straně, když ve 37. minutě parádně vypálil z přímého kopu Serhij Buleca, ovšem italský brankář Plizzari si poradil.
    Druhý poločas se odehrával v podobném duchu, ale v 65. minutě otevřel brankový účet zápasu Serhij Buleca. V 71. minutě měl Vladyslav Suprjaha obrovskou šanci poslal domácí do dvoubrankového vedení, ale svůj únik neproměnil. V 80. minutě dostal Popov druhou žlutou kartu a Ukrajina šla do deseti. O tři minuty později mohl rozhodnout Kaščuk, ovšem jeho pokus orazítkoval břevno. V 90+2. minutě Italové srovnali, když se parádně prosadil Gianluca Scamacca, ale po přezkoumání videa byl jeho gól odvolán, díky faulu.

90+4

90+4
    Italové nyní získali rohový kop z levé strany a dopředu jde i brankář.
    90+2. Neuznaná branka Scamaccy.

90+2
    Tak tohle je masakr! Italové už se radovali ze srovnávací branky, když si Gianluca Scamacca zpracoval míč ve vápně a z otočky vypálil fantastickou ránu, ovšem u toho loktem udeřil soupeře a po přezkoumání videa je gól odvolán!

90+1
    Nákop Itálie skončil pouze u brankáře Lunina.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    Christian Capone se po skvělém dloubáčku Pellegriniho ocitl před brankou Ukrajiny naprosto sám, ale svoje zakončení z voleje poslal nad!