Česko – Velká Británie 10:2 (kon.)
konec
Česko
10:2 (3:2, 7:0)
Velká Británie
Úterý 11.06.2019, 14:15MS v inline hokeji – kategorie Masters
Partner:
   
  Česká reprezentace zvládla i druhé utkání na turnaji s desetigólovým přídělem a slaví tím průběžné první místo. (16:04:35)
   
  Konec zápasu.
   
  39:59
  Se samotnou sirénou ještě došlo k potyčce, ve které byli z české strany nejaktivnější Tomáš Langr a Luboš Vích, sudí ale nakonec vše uklidnili.
   
  39:42
  Česko právě vstřelilo branku!
  Tak přece jen jsme se desítky dočkali! Přečíslení českého celku vymyslel Vích přihrávkou na PAVLA WÜRTHERLEHO, který se také zapisuje do střelecké listiny dnes potřetí – 10:2! Asistence: Luboš Vích.
   
  38:21
  Utkání se již pouze dohrává, Pavlíček si připsal další úspěšný zákrok.
   
  37:52
  Česko právě vstřelilo branku!
  Britové totálně odpadli, čeští hokejisté znovu míří na desítku. Vích zadovkou nechal puk pro TOMÁŠE LANGRA, který ukázkovou ranou pod břevno prostřelil britského brankáře – 9:2! Asistence: Luboš Vích.
   
  37:27
  Česko právě vstřelilo branku!
  LUBOŠ VÍCH přidává vzápětí osmou trefu a jako první hráč v utkání dokonává hattrick – 8:2!
   
  37:08
  Česko právě vstřelilo branku!
  Další rychle akce našich hokejistů přinesla Hejdukův pas na rozjetého MARTINA VOLESKÉHO, který si v nájezdu z pravé straně věděl řady – 7:2! Asistence: Tomáš Hejduk.
   
  35:17
  Do konce utkání zbývá méně než pět minut, o vítězi je v tuto chvíli jasno. I přesto, že se Britové snaží, jejich naděje rychlým tempem uhasíná.
   
  32:01
  Oddechový čas pro hosty.
   
  32:01
  Česko právě vstřelilo branku!
  Český výběr ve druhé půli dominuje a znovu odskakuje na vyšší brankový rozdíl. Sám před brankářem zůstal osamocený PAVEL WÜRTHERLE, který se rozhodl pro přímou střelu, na kterou britský brankář nedosáhl. V brankovišti Britů po šesté brance dochází k výměně – 6:2!
   
  31:10
  Česko právě vstřelilo branku!
  Pátý gól, čtvrtá využitá přesilová hra! Česká zbraň přinesla opravdu pohlednou kombinaci, na jejímž konci vybídl Balázs přes brankoviště LUBOŠE VÍCHA, jenž neměl před prázdnou brankou těžkou úlohu – 5:2! Asistence: David Balázs.
   
  30:06
  Goodman dostává dvouminutový trest za podražení Langra, další početní výhoda pro Česko.
   
  29:34
  Fantastický Pavel Pavlíček! Findlow se totiž po chybě v české obraně dostal sám před českého brankáře, volil přímou střelu, kterou ale Pavlíček skvěle ukryl do své lapačky. Dvoubrankový náskok pro české barvy trvá.
   
  29:25
  Dělovka Balázse končí v náruči Knocka, vhazovat se bude na útočné polovině české reprezentace.
   
  28:52
  Česko právě vstřelilo branku!
  4:2! I třetí přesilová hra byla z české strany zužitkována, Langr zpoza branky posunul puk na PAVLA WÜRTHERLEHO, který si počkal a prudkou ranou pod víko nedal soupeřově brankáři šanci – 4:2! Asistence: Tomáš Langr.
   
  27:36
  Langr zpět na hrací ploše, Česku začíná zkrácená přesilová hra.
   
  26:55
  Vše ale maří podražení Glovera, Britové jdou taky do tří.

  Petr Dejnožka

  Branky a nahrávky: 5. Balázs (Langr), 6. Vích (Hejduk), 20. Hanák (Hejduk), 29. P. Würtherle (Langr), 32. Vích (Balázs), 33. Würtherle, 38. Voleský (Hejduk), 38. Vích, 38. Langr (Vích), 40. Würtherle (Vích) – 12. Maly, 19. Maly


  Česko: Málek (21. Pavlíček) – Balázs, Plášek, Vích, Hejduk – P. Hanák, R. Hanák, Schubert, Voleský, Pospíšil, Kala, P. Würtherle, Langr
  Velká Británie: Knock (33. Lowe) – Pakrin, Hehir, Newberry, Wightman, Morris, Maly, Pindlow, Coulstock, Gibbons, Shinwell, Grocutt, Giover, Goodman