Zlínsko – Val. Meziříčí 4:0 (kon.)
FC Zlínsko
4:0 (3:0)
TJ Valašské Meziříčí
Středa 12.06.2019, 17:00 • Otrokovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 29. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

V posledním kole MSFL se proti sobě utkají týmy FC Viktoria Otrokovice a TJ Valašské Meziříčí. Naposled se spolu tato mužstva utkala v listopadu na půdě Valmezu, kde ovšem Otrokovice vyhrály jasně 4:0. Dnes se navíc bude hrát na stadionu Viktorie. Úvodní výkop je naplánován na 17:00.

Otrokovice jsou momentálně na 9. místě se třiceti sedmi body a skóre 59:55. Sestup, ale samozřejmě ani postup nehrozí a tak tento zápas bude jen formalitou. V posledním utkání Viktoria prohrála na půdě Uherského Brodu 1:2.
    Valašské Meziříčí na tuto sezónu bude chtít nejraději hned zapomenout, jelikož je beznadějně na posledním místě s pěti body a skóre 14:96. Je to tak jistý sestup do divize. V posledním utkání navíc prohrálo doma s Petřkovicemi 0:5.

FC Viktoria Otrokovice: Semanko – Malý, Markovič, Jasenský (C), Bahounek, Hladík, Kiška, Vašulka, Telnar, Červenka, Přikryl
    Náhradníci: Hrnčiřík – Fiala, Kutáč, Koňařík, Buchlovský, Mlýnek

TJ Valašské Meziříčí: Pobořil – Matyáš, Kocián, Žilinský, Michálek, Gonda, Výmola, Bartozel, Vrána, Dekleva (C), Sovák
    Náhradníci: Michut – Furmánek, Gajdoš

Rozhodčí: Jaromír Richtár – Jiří Macrineanu, Peter Mrázek.

1

1
    O úvodní výkop tohoto zápasu se postaralo Valašské Meziříčí, které následně ovšem ztratilo míč a následuje autové vhazování pro Otrokovice.

2
    Domácí sice měli k dispozici přímý kop, ovšem následná střela skončila jen vedle pravé tyče.

4
    Domácí pokračují v tlaku a snaží se vstřelit rychlý gól.

5
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Nakonec Viktoria dává gól už v páté minutě! JIŘÍ KIŠKA se dostal za brankáře a následně neměl problém zakončit do prázdné brány soupeře.
    5. Jiří KIŠKA - 1:0

7
    Otrokovice drží míč na polovině soupeře a opět se snaží něco vymyslet.

8
    Posléze přišel faul ze strany Valašského Meziříčí.

9
    Málem to bylo 2:0 pro domácí celek, ovšem zakončení útočníka Otrokovic skončilo těsně vedle pravé tyče!

11
    Nyní hostující gólman Pobořil předvedl skvělý zákrok proti střele z levé strany na hranici malého vápna a následuje tak rohový kop pro Otrokovice.

12
    Následný roh ale nebyl nijak nebezpečný a obrana Valmezu si s ním poradila bez problémů.

13
    Opět musel být Pobořil ve střehu, aby si poradil s jedovatou střelou domácího hráče, což se mu podařilo.

15
    Od úvodní minuty se hra takřka nezměnila a stále se hraje pouze na bránu Valašského Meziříčí.

17
    Další pokus domácího hráče zamířil jen vedle hostující brány.

20
    Hráči Valmezu se sice dostali dopředu, ale nějaké zakončení nakonec nepřišlo.

22
    Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Sovák, přichází Furmánek.

23
    Nyní hlavní rozhodčí nařídil krátkou přestávku na občerstvení, jelikož momentálně panují velká vedra.

25
    Už to vypadalo, že to bude o dvě branky, ovšem útočník Otrokovic nedokázal prostřelil obranu Valmezu.

27
    Ani tentokrát se ťukec na hranici vápna domácím nepovedl a nakonec je z toho ofsajd.

28
    A je to 2:0! Domácí hráč si uvnitř šestnáctky skvěle poradil s obránci soupeře a následně posunul míč na MARIO TELNARA, který z bezprostřední blízkosti překonal brankáře.
    28. Mario TELNAR - 2:0

29
    Nyní přišel faul ze strany domácího celku a Valmez tak získal volný kop.

30
    Půl hodina hry je u konce a Otrokovice vedou nad Valašským Meziříčí 2:0.

32
    Domácí hráči si poslední zápas této sezóny očividně užívají, ale následné zakončení skončilo vedle brány soupeře.

34
    A opět skončil míč jen vedle svatyně Valmezu.

35
    Následně to hosté zkoušeli nákopem za obranu, ovšem domácí si se vším poradili.

36
    Další útok domácích, který šel po levé straně nakonec neskončil nějakým nebezpečným zakončením a následuje odkop od brány soupeře.

38
    Valašské Meziříčí se zuby nehty drží a občas se snaží něco vymyslet směrem dopředu.

39
    Brankář Semanko tak má odkop od své svatyně.

41
    Další střelecký pokus domácího hráče, který skončil jen vedle brány.

43
    Posléze Viktoria získala rohový kop z pravé strany a může zvýšit svůj náskok.

44
    Těsně před přestávkou jde Viktoria do tříbrankového vedení! Rohový kop letěl na FILIPA PŘIKRYLA, který dokázal překonat brankáře soupeře.
    44. Filip PŘIKRYL - 3:0

45
    Po volném kopu domácích přišla také střela, ale ta letěla jen vedle brány soupeře.

45+1

První poločas je u svého konce a Otrokovice vedou nad Valašským Meziříčí 3:0. Už v 5. minutě poslal domácí do vedení Kiška. Následně se hrálo pouze na bránu hostů a ve 28. minutě zvýšil náskok domácích Telnar. Nakonec se ještě těsně před přestávkou trefil Přikryl. V tomto utkání už o nic nejde, jelikož Otrokovice jsou zachráněné, zatímco Valašské Meziříčí je už dlouho jasným sestupujícím.

Druhý poločas začne přibližně v 18:05.

46

46
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Telnar, přichází Kutáč.

49
    Otrokovice se dostaly dopředu po levé straně a mají k dispozici autové vhazování.

52
    Hosté se provinili faulem na své polovině a Viktoria tak získala volný kop.

54
    Následný centr ale letěl jen daleko vedle hostující svatyně Valmezu.

Omlouváme se za technické komplikace, ale nedostáváme signál z fotbalového stadionu v Otrokovicích.

59
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Semanko, přichází Hrnčiřík.

66
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Bahounek, přichází Mlýnek.

73
    Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Gonda, přichází Gajdoš.

89
    O poslední branku dnešního zápasu se postaral PETR ČERVENKA a Viktoria tak vítězí 4:0.
    89. Petr ČERVENKA - 4:0