Hlučín – Frýdek-Místek 2:1 (kon.) | D. Benešov – Rýmařov 1:3 (kon.) | Petřkovice – Hulín 4:1 (kon.)
Kroměříž – Vrchovina 2:4 (kon.) | Hodonín – Líšeň 1:2 (kon.)
FC Dolní Benešov
1:3 (1:1)
SK Jiskra Rýmařov
Sobota 15.06.2019, 17:00 • Stadion FC MSA Dolní Benešov • Moravskoslezská fotbalová liga • 29. kolo

Dnešní utkání sledovalo 105 diváků. (19:11:13)

Je po všem! Utkání, ve kterém prakticky o nic nešlo dopadlo lépe pro hosty s Rýmařova, jenž domácím vsítili hned tři branky! Pojďme si celý průběh zápasu stručně rozebrat.

Již v prví půli jsme mohli vidět dvě branky. Tu první si připsal ve 33. minutě Pavel Ondruška, když využil rohový kop a hlavičkou uklidil míč za záda domácího gólmana. O pár minut později bylo vyrovnáno. Zařídil to domácí Filip Labuda, jenž s doražením míče do prázdné brány neměl tolik práce.
    Ve druhé půli se na branku čekalo poměrně dlouho. Dočkali jsme se v 71. minutě, kdy se prosadil střídající hráč Tilkeridis, když náramnou střelou z hranice šestnáctky překonal brankáře Chvěju. Ani jsme se nenadáli a viděli jsme další změnu skóre! Zase to byli hosté, jenž slavili. Posledním střelcem tak byl Šupák, který využil přečíslení a vsítil branku na 1:3!

Nebýt remízy Rýmařova z jejich posledního zápasu, mohli dnešní hosté slavit díky této výhře setrvání v MSFL! Hodonín totiž prohrál s Líšní, která nakonec postupuje do Fortuna Národní ligy. K překvapení tu máme další zprávu, že Vrchovina vyhrála, což znamená, že setrvává v soutěži!

Doufám, že jste si dnešní poslední kolo Moravskoslezské fotbalové ligy užili a u další sezóny na shledanou!

90+0
    Konec zápasu. Rozhodčí ukončuje sezónu těmto dvěma týmům!

90
    Hlučný pískot od hlavního sudího, který ukazuje další žlutou! Dostává ji za nedovolený zákrok hráč hostů Patrik Kundrátek!

89
    Míč v moci domácích, jenž středem pronikli do útoku. O balón díky další nepřesnosti přišli.

87
    Zajímavou šanci měl jeden z útočníků Dolního Benešova, který se dostal ke střele. Než se však odhodlal ke střele, trvalo to. Od publika slyšíme lepší návrhy, které hráč mohl zvolit. Jeden z nich byl například vypálit z voleje!

86
    Hráči domácích měli dvě šance projít do útoku, ovšem ani jednu z nich nevyužili. K míči se tak dostávají hosté, jenž kombinují na své polovině.

85
    Domácí míč férově vrátili soupeři, čímž si vysloužili potlesk.

84
    Na zemi leží další hráč v modrém, který se nechává ošetřit zdravotníkem.

83
    Před malou chvílí zmiňovaný hráč se teď dostal k míči na pravé straně. Následnou přihrávkou před bránu zkoušel najít svého spoluhráče, ale místo toho balón daroval defenzívě domácích.

81
    Střídání v týmu FC Dolní Benešov: ze hřiště odchází Hleba, přichází Furik D.

81
    O tom, že je Petr Navrátil vybaven dobrou technikou nás přesvědčil již v první půli. Další parádu nám předvedl před malou chvílí, když se hezky uvolnil před vápnem. Ke střele se však nedostal, jelikož neměl díky napadajícím obráncům domácím šanci.

80
    David Rychnovský dostává žlutou kartu za hru proti pravidlům.

77
    Obrovská šance pro domácího hráče Baránka, který teď neproměnil vyloženou tutovku! Když dostal dobrý pas za obranu hostů, namířil si to za vstřelením kontaktní branky domácích. To se však k údivu nestalo, neboť si po obehrání gólmana hráč příliš předkopl míč a ztratil tak dobrou střeleckou pozici. Při následné střele již byla brána pokrytá obránci hostů, jenž zblokovali míč.