Plzeň – Domažlice 5:2 (kon.) | Č. Budějovice – Beroun 7:0 (kon.) | Chlebičov – Opava 0:9 (kon.)

Domažlice právě vstřelily branku!
    Tak tohle byla fotbalová nádhera. PETR DOŠLÝ napřáhl z nějakých třiceti metrů a povedenou ranou poslal míč přímo do šibenice. Všichni fanoušci mohli jen zatleskat.
    75. JOEL KAYAMBA - 5:1

75
    Plzeň právě vstřelila branku!
    K penaltovému puntíku si míč postavil JOEL KAYAMBA a parádním angličanem dostal míč do sítě. Pravá tyčka hrála s domácím hráčem.
    71. PETR DOŠLÝ - 4:1

71
    Domažlice se přeci jen dočkávají první branky v zápase. PETR DOŠLÝ dostal výbornou přihrávku před odkrytou branku a svoji snad čtvrtou vyloženou šanci už proměnil.
    48. MILAN PETRŽELA - 4:0

48
    David Limberský našel na hranici vápna MILANA PETRŽELU, který skrytou střelou překvapil brankáře. Viktoria už vede o čtyři branky.
    25. MICHAEL KRMENČÍK - 3:0

25
    Viktoria už vede o tři branky. Ondřej Mihálik se zbavil hráče u rohového praporku a následnou svou druhou přesnou asistencí vybídl ke skórování MICHAELA KRMENČÍKA. Ten se v takových situací nemýlí.
    19. JEAN-DAVID BEAUGUEL - 2:0

19
    Ondřej Mihálik na pravé straně zpracoval dlouhý balon, následným centrem našel ve vápně hlavu volného JEAN-DAVIDA BEAUGUELA, který zdvojnásobuje plzeňské vedení.
    8. LUDĚK PERNICA - 1:0

8
    Jan Kovařík zahrál rohový kop přímo na hlavu LUĎKA PERNICI, který přesnou hlavičkou otevírá skóre dnešního utkání.

Jakub Štěrba

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Jiskra Domažlice. Více informací zde.

Branky: 8. Pernica, 19. Beauguel, 25. Krmenčík, 48. Petržela, 75. Kayamba – 71. Došlý, 77. Došlý

FC Viktoria Plzeň: 1. poločas: Sváček – Havel, Hejda, Pernica, Hloušek – Mihálik, Hořava, Kalvach (C), Kovařík – Krmenčík, Beauguel
    2. poločas: Šiman – Řezník, Hejda, Pernica (62. Hloušek), Limberský – Kayamba, Čermák, Štursa, Pačinda, Petržela (C) – Chorý

TJ Jiskra Domažlice: Švihořík (46. Brych) – Kadar, Čihák, Hranáč (53. Provod), Mlynařík (46. Černý) – Vůch (53. Arzberger), Matas (C) (80. Šmejkal), Teršl (46. Rychnovský), Došlý – Kropáček (80. Vůch), Dvořák
    Náhradníci: Brych – Provod, Černý, Arzberger, Rychnovský, Šmejkal

Rozhodčí: Štrincl – Janoch, Volf