Zlaté Moravce – B. Bystrica 2:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Příbram 3:3 (5:4 po pen.) | Dunajská Streda – Šamorín 6:3 (kon.)
Trnava – Petržalka 6:1 (kon.) | Žižkov – Jihlava 2:1 (kon.) | Chrudim – Dukla Praha 4:2 (kon.)
Č. Budějovice – Vlašim 3:1 (kon.) | Skalica – Slovácko 0:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Varnsdorf 3:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Teplice 2:1 (kon.) | Příbram – Teplice 4:4 (kon.) | Karviná – Žilina 4:3 (kon.)
Benešov – Sparta 1:3 (kon.) | Bohemians 1905 – Ústí n. L. 1:4 (kon.) | Jablonec – Hr. Králové 1:0 (kon.)
Kynšperk nad Ohří – Sokolov 1:15 (kon.) | L. Mikuláš – Plzeň 1:4 (kon.) | Pardubice – Dukla Praha 3:0 (kon.)
Olomouc – Vítkovice 1:2 (kon.) | Slovan Bratislava – Ostrava 3:2 (kon.)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
1:4 (1:0)
FC Viktoria Plzeň
Sobota 22.06.2019, 17:00 • Štadión Okoličné • Přípravný zápas

Skončilo přípravné utkání mezi Liptovským Mikulášem a Viktorií Plzeň, v němž český vícemistr potvrdil roli favorita a díky skvělé druhé půli zvítězil 4:1. Po poločase byl ve vedení slovenský celek, v 19. minutě se prosadil Dragan Andrič. Viktoriáni ve druhé půli zcela otočili vývoj zápasu ve svůj prospěch, dvě branky vstřelil Tomáš Chorý, po gólu přidal Erik Pačinda a Dominik Janošek. Plzeň tak i ve třetím přípravném zápasu zvítězila, Liptovský Mikuláš si po remíze s Ružomberokem připisuje na své konto první prohru.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (18:56:03)

90

89
    Plzeňští v poklidu dohrávají zápas na polovině soupeře. Ten už se pouze snaží, aby neinkasoval populárního bůra.

88
    Pačinda zády k bráně přiťukl míč Čermákovi, ten technickým obstřelem těsně minul pravou tyč.

87
    Šulc si na sebe vzal až příliš velké sousto, proti dvojici protihráčů se neměl šanci prosadit.

86
    Po nedorozumění Chorého s Pačindou bude gólman Liptovského Mikuláše odkopávat od brány.

85
    Další únik Kayamby tentokráte zastavil pomezní rozhodčí signalizující ofsajdové postavení.

84
    Úprk po pravé straně nevyšel, Pačinda totiž přihrávkou totiž trefil pouze hráče soupeře.

83
    Výkop se nepovedl. Na polovině hřiště zpracoval balón osamocený Janošek, jenž hned zakládá další útok Plzně.

82
    Kayamba si při úniku až příliš předkopl balón, následně se srazil s brankářem, oba hráči ze souboje vyvázli bez vážnějších následků.

81
    Po dalším výborném zákroku domácího gólmana měl možnost dorážet Čermák. Míč se mu ovšem zamotal pod nohama, výsledkem byla rána mimo.

80
    Do konce základní hrací doby zbývá deset minut. Plzeň čtyřmi góly ve druhém poločasu zcela převrátila vývoj utkání, o jejím vítězstvím už zřejmě nikdo nepochybuje.

79
    VIktorka kontroluje utkání pomocí kombinační hry, snaha o zrychlení v podání Šulce se minula účinkem.

78
    Pro centr z pravé strany vystartoval Sváček, jenž míč také ukryl ve svých rukavicích.

77
    Dlouhý nákop na levou stranu Pačinda nezpracoval, vhazovat tak bude soupeř.

76
    Po hlavičkovém souboji hlavní rozhodčí přerušuje hru, nedovoleného zákroku se dopustil Milan Havel.

75
    Skvělý zákrok předvedl domácí brankář po ráně Pačindy, alespoň si tak zvednul sebevědomí po čtyřech rychle obdržených brankách.

74
    Přízemní pas z pravé strany chtěl do sítě uklidit Chorý, na hattrick si ale zatím bude muset počkat.

Milan Huppert

Branky: 19. Andrič – 53. Chorý, 62. Pačinda, 64. Janošek, 69. Čermák

MFK Tatran Liptovský Mikuláš: Gábriš (65. Mikušiak) – Vacovský, Krčík (77. Porubän), Gerat (77. Václavík), Káčerík (65. Žákovič), Staš (57. Líšivka), Čery, Laura (72. Tiganj), Bartoš, D. Andrić (72. Svetlušiak), Kucharčík
    FC Viktoria Plzeň: 1. poločas: Hruška – Řezník, Hejda, Pernica, Limberský – Mihálik, Kalvach, Herc, Kovařík – Krmenčík, Beauguel

2. poločas: Sváček – Havel, Hubník, Hájek, Hloušek – Janošek, Čermák – Kayamba, Šulc, Pačinda – Chorý

Rozhodčí: Rojček – Tomčík, Považan