Zlaté Moravce – B. Bystrica 2:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Příbram 3:3 (5:4 po pen.) | Dunajská Streda – Šamorín 6:3 (kon.)
Trnava – Petržalka 6:1 (kon.) | Žižkov – Jihlava 2:1 (kon.) | Chrudim – Dukla Praha 4:2 (kon.)
Č. Budějovice – Vlašim 3:1 (kon.) | Skalica – Slovácko 0:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Varnsdorf 3:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Teplice 2:1 (kon.) | Příbram – Teplice 4:4 (kon.) | Karviná – Žilina 4:3 (kon.)
Benešov – Sparta 1:3 (kon.) | Bohemians 1905 – Ústí n. L. 1:4 (kon.) | Jablonec – Hr. Králové 1:0 (kon.)
Kynšperk nad Ohří – Sokolov 1:15 (kon.) | L. Mikuláš – Plzeň 1:4 (kon.) | Pardubice – Dukla Praha 3:0 (kon.)
Olomouc – Vítkovice 1:2 (kon.) | Slovan Bratislava – Ostrava 3:2 (kon.)
po penal. (5:4)
FK Mladá Boleslav
3:3 (2:1)
FK Příbram
Sobota 22.06.2019, 10:05 • Benátky na Jizerou • Přípravný zápas

Je konec! Dnešní utkání nakonec dospělo až k penaltovému rozstřelu, který nabídl pouze jednu neproměněnou penaltu, o což se zapříčinil příbramský Rezek. I tak jsme sledovali celkem ofenzivní utkání, které nabídlo hned šest branek, což bylo pro nezaujatého fanoušky určitě chvályhodné počínání. (11:50:48)

5. série
    5:4
    Ani Mašek neměl moc starostí, Švenger ani tentokráte neodhadl stranu.

5. série
    4:4
    Jablonský zvolil pořádnou razanci, navíc si počínal celkem chladnokrevně.

4. série
    4:3
    Čtvrtou sérii dokončil zkušený Pudil, který opět poslal brankáře k opačné konstrukci.

4. série
    3:3
    Rezek napálil pouze horní konstrukci, je tu první neproměněná penalta.

3. série
    3:3
    Takács rovněž zamířil na opačnou stranu, navíc zvolil přízemní zakončení.

3. série
    2:3
    Hodně zkušeně si počínal Polidar, který zamířil do opačného kouta branky.

2. série
    2:2
    Švengerovi moc nescházelo, avšak i přesto na Marešovu ránu nedosáhl.

2. série
    1:2
    Škoda poslal brankáře na opačnou stranu.

1. série
    1:1
    Podobně si počínal také Wágner, jehož rána byla rovněž nechytatelná.

1. série
    0:1
    První pokutového kopu se ujal Fantiš, který poslal míč přesně pod břevno.

Střílení penalt začíná.

Jelikož nám ani druhý poločas nepřinesl vítěze, o osudu tohoto zápasu rozhodne penaltový rozstřel.

90
    Druhý poločas skončil.
    89. KODR - 3:3

89
    Příbram právě vstřelila branku!
    Nicméně tu máme další vyrovnávací branku! Příbram totiž zahrávala rohový kop, na který si dokázal naskočit MAREK KODR, který velice přesnou hlavičkou dokázal propálit brankáře Stejskala.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, uvidíme, zda se bude ještě něco málo nastavovat.

David Suchý

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 28. Mešanović, 44. Mešanović, 86. Mašek – 5. Rezek, 49. Kopřiva, 89. Kodr