Zlaté Moravce – B. Bystrica 2:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Příbram 3:3 (5:4 po pen.) | Dunajská Streda – Šamorín 6:3 (kon.)
Trnava – Petržalka 6:1 (kon.) | Žižkov – Jihlava 2:1 (kon.) | Chrudim – Dukla Praha 4:2 (kon.)
Č. Budějovice – Vlašim 3:1 (kon.) | Skalica – Slovácko 0:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Varnsdorf 3:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Teplice 2:1 (kon.) | Příbram – Teplice 4:4 (kon.) | Karviná – Žilina 4:3 (kon.)
Benešov – Sparta 1:3 (kon.) | Bohemians 1905 – Ústí n. L. 1:4 (kon.) | Jablonec – Hr. Králové 1:0 (kon.)
Kynšperk nad Ohří – Sokolov 1:15 (kon.) | L. Mikuláš – Plzeň 1:4 (kon.) | Pardubice – Dukla Praha 3:0 (kon.)
Olomouc – Vítkovice 1:2 (kon.) | Slovan Bratislava – Ostrava 3:2 (kon.)
TJ Slavoj Kynšperk nad Ohří
1:15 (0:5)
FK Baník Sokolov
Sobota 22.06.2019, 16:00 • Kynšperk nad Ohří • Přípravný zápas

Utkání nám nabídlo dva týmy na zcela odlišné úrovni, o čemž hovoří konečné skóre. Závěr utkání za kynšperský celek odchytal Jakub Dvořák I, který si prohodil místo se svým protějškem. (21:59:06)

90+1

90
    Kynšperk nad Ohří právě vstřelil branku! Poslední slovo patří domácím, kteří se po rohovém kopu dočkali čestného zásahu!

Sokolov do druhého poločasu vstoupí v této sestavě:
    Dvořák I – Ruml, Šulc, O. Ševčík, Mejdr – Machek, Prokš – Selnar, Glaser, Beránek – Fišer.

Favorit v poločase vede rozdílem pěti branek, když hattrick zaznamenal Jakub Dvořák II a dvakrát se trefil Adam Ševčík.

45+1

38
    Autorem branky je JAKUB DVOŘÁK II.

31

Štěpán Slovák

Branky: 1. Ševčík, 5. Ševčík, 28. Dvořák, 31. Dvořák, 38. Dvořák, 58. Selnar, 61. Ruml, 64. Selnar, 67. Machek, 75. Ruml, 75. Glaser, 80. Ševčík, 81. Beránek, 83. Machek, 85. Fišer

TJ Slavoj Kynšperk nad Ohří:
    FK Baník Sokolov: I. poločas: Šiman – Ruml, Šulc, Čihák, Dvořák II – Liener, Prokš – Štípek, D. Dvořák, Beránek – A. Ševčík
    II. poločas: Dvořák I – Ruml, Šulc, O. Ševčík, Mejdr – Machek, Prokš – Selnar, Glaser, Beránek – Fišer

Rozhodčí: Makovec