IHC Kladno – Břeclav 6:2 (kon.) | IHC Přerov – Mad Parrots 8:7 (kon.) | Břeclav – Mad Parrots 3:6 (kon.)
konec
IHC Night Birds Přerov
8:7 (3:3, 5:4)
Mad Parrots Úhřetice
Sobota 22.06.2019, 10:50Finálový turnaj JERSEY 53 MČR mladších žáků inline hokeje • Čtvrtfinále
Partner:
   
  Úhřetice to již nestihly a Přerov může slavit těsnou výhru 8:7. Byl to zápas plný zvratů. Většinu zápasu za delší konec lana tahal Přerov, ale Úhřetice vždy brzy dorovnaly a dostaly se krátce i do vedení. Šťastnější je nakonec Přerov. (12:05:47)
   
  Konec zápasu.
   
  29:43
  Hosté se ženou do posledního tlaku.
   
  28:35
  Night Birds Přerov právě vstřelili branku!
  MAREK MOZR pláchl všem obráncům, dostal se před brankáře a střelou kolem jeho pravého betonu jej překonal. Bez asistence.
   
  27:22
  Night Birds Přerov právě vstřelili branku!
  A máme znovu vyrovnáno. Přerov odpovídá rychlou brankou MARKA MOZRA, jehož vyslal David Ambruz. Asistence: David Ambruz.
   
  26:42
  Mad Parrots právě vstřelili branku!
  A zápas dostává úplně nový náboj, jelikož se poprvé do vedení dostávají Úhřetice. Samuel Kopecký našel přesnou přihrávkou ŠIMONA LEMPACHA, jenž prostřelil brankáře na přední tyči. Asistence: Samuel Kopecký.
   
  26:16
  Mad Parrots právě vstřelili branku!
  Tak to je opravdu přetahovaná. Hostům se povedlo znovu vyrovnat. Samuel Kopecký střílel z pravé strany, puk se odrazil od bránícího hráče do brankoviště, kde jej rychle do branky zametl MELICHAR KOVÁŘ. Asistence: Samuel Kopecký.
   
  25:51
  Night Birds Přerov právě vstřelili branku!
  Vyrovnaný stav ale vydržel jen dvacet vteřin. MAREK MOZR předvedl sprint po levém křídle a střelou překonal brankáře. Bez asistence.
   
  25:21
  Mad Parrots právě vstřelili branku!
  A to vyrovnání přichází velice brzy, když nabral velkou rychlost po pravé straně SAMUEL KOPECKÝ a svůj rychlý nájezd zakončil střelou na vzdálenější tyč. Bez asistence.
   
  24:45
  Heindrich skočil proti ráně Mozra a udržel šance svého týmu na vyrovnání.
   
  23:47
  Řivnáč si dlouho kryl kotouč před dotírajícím obráncem, ale nakonec nechal puk za sebou a efektní otočkou již jej zpět nezískal.
   
  22:15
  Mad Parrots právě vstřelili branku!
  Úhřeticím se přeci jen daří využít přesilovou hru. Kovář nasměroval puk na levou tyč, kde puk doklepl do sítě ŠTĚPÁN LEMPACH. Asistence: Melichar Kovář.
   
  22:00
  Lempach se prezentoval pěknou individuální akcí, ale chybělo jí lepší zakončení, jelikož se dostal až příliš blízko brankáři.
   
  21:34
  Vyloučení v týmu IHC Night Birds Přerov (Králík – 1 min., krosček).
   
  20:37
  Night Birds Přerov právě vstřelili branku!
  ROBIN ŠEJBA převzal kotouč v útočném pásmu od Marka Mozra, obtočil se kolem branky a o beton brankáře dostal puk do sítě. Asistence: Marek Mozr.
   
  19:15
  Přerovští donutili hostující hráče k chybě a přešli do útoku. Heindrich jistým zákrokem podržel svůj tým.
   
  18:33
  Hostující celek drží kotouč na vlastní polovině a čeká na pohyb útočníků.
   
  17:48
  Kopecký vypálil příklepem a trefil levou tyč domácí brány!
   
  16:35
  Night Birds Přerov právě vstřelili branku!
  Přerov se dostává zpět do vedení, když se krásně prodral přes bránícího hráče FILIP NĚMEC až k bráně a zakončil k levé tyči. Bez asistence.

  Matouš Vojáček

  Branky a nahrávky: 1. Králík, 3. Kratochvíl, 7. Mozr (Šejba), 17. Němec, 21. Šejba (Mozr), 26. Mozr, 28. Mozr (Ambruz), 29. Mozr – 4. Kopecký (Vašíčková), 12. Lempach (Řivnáč), 13. Rakouš (Řivnáč), 23. Lempach (Kovář), 26. Kopeký, 27. Kovář (Kopecký), 27. Lempach (Kopecký)


  IHC Night Birds Přerov: Šťastný – Šejba, Němec, Ambruz, Kratochvíl, Mlčák, Zelinka, Mozr, Králík, Rohan.
  Mad Parrots Úhřetice: Hendrich – Bahenský, Kábele, Řivnáč, Vítek, Vašíčková, Kovář, Sedlák, Kopecký, Lempach, Chlupáč, Huňáček, Rakouš.

  Rozhodčí: Novotný, Pippal