IHC Přerov – IHC Prague Rats 2:3 (po pr.)
IHC Night Birds Přerov
2:3 (0:1, 1:0, 1:1, 0:0 - 0:1)
IHC Prague Rats
Neděle 23.06.2019, 12:20 • SH Jižní Město, Praha 11 • Final Four Stilmat extraligy mužů inline hokeje • Finále

Pro dnešek, i celou sezónu je rozhodnuto! Pražané vyhrávají druhý titul v řadě, Přerovu zbylo jen velmi těsně druhé místo. Já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek dne. Následující sezónu opět odsud z Prahy 11 na počtenou! (13:50:14)

Hráči Prague Rats právě dostávají zlaté medaile pro vítěze STILMAT extraligy.

Nejužitečnější hráč play-off: Martin Michajlov (Prague Rats)

48:57
    Prague Rats právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto! Chaosu po rychlé akci Rats využil v rychlou gólovou trefu JAKUB BERNAD, který tím pádem získává pro svůj tým první místo v české nejvyšší soutěži v inline hokeji. Bez asistence.

48:06
    První buly prodloužení připadlo pražskému týmu. Po Bernadově pozdržení puku u Michajlova se vydal do protiútoku.

48:01

Ani čtvrtá čtvrtina s mnoha šancemi rozzuzlení nepřinesla. O vítězi letošního ročníku Stilmat Extraligy tak rozhodne až desetiminutové prodloužení.

48:00
    Čtvrtá čtvrtina skončila.

47:45
    Přerovu se povedlo vyhodit kotouč na opačná konec hřiště.

47:01
    Na druhé straně měl extrémní šanci Jakub Bernad, který ovšem celou akci překombinoval.

45:33
    Velkou šanci měl Petr Školoud. V mezikruží převzal velmi slibnou nahrávku, kterou také dokázal namířit na branku. Martin Michajlov ale předvedl velmi povedený zákrok, když vytěsnil kotouč mimo branku ramenem.

44:03
    Na druhé straně od modré čáry zahrozil Daniel Indrák. Ovšem i Michajlov pohotově zakročil svým betonem.

42:53
    Přihrávku od Jakuba Bernada napálil od modré velmi prudce na branku Oscar Flynn. Proti jeho střele ale Jakub Dohnal včas vystrčil betony a kotouč dokázal vyrazit.

41:03
    Přerovští se po krátké odmlce znovu dostali ke kotouči. Toho se snažil využít v podobě výpadu na branku Stanislav Husák. Ve velké rychlosti ale branku přejel a celá akce tak došla k zániku.

38:40
    Po delší době se dostali k puku domácí hokejisté. Ti tak zkoušejí ohrozit branku Martina Michajlova. Přes obranu Rats se ovšem nemohou dostat.

37:00
    Což ovšem otevřelo cestu Rats pro získání kotouče. Pražané se dostávají do řady útočných nájezdů, ve kterých ovšem narážejí na připravenou obranu Přerova.

36:11
    Přerov dlouho otálí s rozehrávkou od vlastní branky.

36:01
    Začala čtvrtá čtvrtina.

Vít Trubička

Branky a nahrávky: 13. Gremlica (Školoud), 33. Husák (Indrák) – 1. Pavlata (Bernad), 29. Flynn (Přibyl, Fiala), 49. Bernad

IHC Night Birds Přerov: Dohnal – Gremlica (A), Zbořil (A), Andrýsek, Husák – Indrák, Školoud, Hanák (C), Navrátil.
    IHC Prague Rats: Michajlov (Kolinger) – Přibyl, Pavlata (A), Pouska, Popela – Šinágl (C), Bernad, Flynn, Poul M., Poul O., Brandejský, Fiala.

Rozhodčí: Barek, Pahulák