Jihočeský kraj – Česko U16 0:2 (kon.) | Moravskoslezský kraj – Královéhradecký kraj 1:4 (kon.) | Pardubický kraj – Jihomoravský kraj 10:0 (kon.)
Praha – Středočeský kraj 1:4 (kon.) | Jihočeský kraj – Moravskoslezský kraj 2:5 (kon.) | Česko U16 – Královéhradecký kraj 0:2 (kon.)
Jihomoravský kraj – Praha 0:2 (kon.) | Pardubický kraj – Středočeský kraj 1:2 (1:2 po s.s.)
po s.s. (1:2)
Pardubický kraj
1:2 (0:0, 1:1 - 0:0)
Středočeský kraj
Neděle 23.06.2019, 15:25 • Opočno ZS • Turnaj krajských výběrů • Finále

Konec zápasu. (16:31:39)

V samostatných stříleních zvítězil tým Středočeský kraj.

Autorem vítězné branky je MAREK DANÍČEK.

Samostatná střílení začínají.

Právě teď následuje penaltový rozstřel ve kterém bude 5 základních kol.

29:00
    Prodloužení skončilo.

28:14
    Pardubičané tlačí a tlačí, chtějí evidentně vyslat co nejvíce střel a znervóznit soupeře. Hraje se teď hlavně jejich v útočné třetině.

27:13
    Hra se neustále posouvá ze strany na stranu a diváci už to ani nestíhají vnímat.

26:02
    Pardubičané se poprvé v prodloužení dostali k útočení a jejich dvě střely gólmana nijak neohrozily.

25:17
    Středočeši zvládají přesilovku na výbornou a jejich rychlé a přesné přihrávky matou soupeře jak jen to jde.

Ivan Janáček

Branky a nahrávky: 14. Šmídek (Lux, Švec) – 13. Jelínek (Vela, Daníček), rozh. náj. Daníček