Zabrze – Karviná 2:1 (kon.) | Dukla Praha – Ústí n. L. 2:2 (kon.) | Jihlava – Prostějov 4:0 (kon.)
Sereď – L. Mikuláš 7:2 (kon.) | Jablonec – Pardubice 4:1 (kon.) | Groznyj – Dunajská Streda 5:1 (kon.)
Jagiellonia – Ružomberok 2:1 (kon.) | Trnava – Skalica 3:3 (kon.) | Raków – Třinec 3:3 (kon.)
Olomouc – Hr. Králové 1:0 (kon.) | Jastrzębie – Opava 2:1 (kon.) | Győr – Trenčín 0:4 (kon.)
Slovácko – Olimpic 2:0 (kon.) | Bischofswerdaer FV 08 – Teplice 1:4 (kon.) | Slavia – Č. Budějovice 0:2 (kon.)

87
    Žlutou kartu dostává Čavoš (SK Dynamo Č. Budějovice).

85
    Slávisté to ještě zkouší před vápnem hostí kombinační hrou. Moc času už ale nemají.

83
    Rychlá kombinace hostujících hráčů skončila po nepřesné přihrávce Martana.

82
    Martanovo zakončení pro brejku zblokovala obrana Slávie na rohový kop.

81
    Tlak domácích hráčů narůstá.

80
    Slávisté teď zahrávali dva rohové kopy. Po tom druhém míč nebezpečně pochodoval malým vápnem. V bráně ale neskončil. Bude z toho třetí roh.

80
    Slávisté opět uzavřeli hosty před jejich vápnem.

78
    Baluta v naděné šanci z levé strany hranice vápna branku hostí neohrozil. Střela byla hodně nepřesná.

76
    Langhamer nejprve trefil prvního obránce, dostal se sice k dorážce ale ta nebyla nijak nebezpečná a navíc směřovala do středu branky, kde byl Staněk.

76
    Budou teď zahrávat standardní situaci ze vzdálenosti asi třiceti metrů.

75
    Slávisti jsou teď hodně aktivní, moc času ale ne změnu stavu už nemají.

74
    Staňek teď výborným zákrokem podržel svůj tým.

73
    Langhamer úplně volný na levé straně vápna míč nezpracoval a nedostal se tak ke střele.

71
    Dnešní utkání sleduje 1750 diváků.

70
    Rozhodčí poslal hráče na občerstvení.

70
    Provod mohl rozhodnout! Střelou z levé strany pokutového území vzdálenější tyč ale minul!

69
    Obrovský závar před Staňkem. K zakončení se málem dostal Olayinka, ale trefil jen obránce hostí a Budějovice následně dokázaly míč odvrátit do bezpečí.

68
    Centrovaný míč do pokutového území hostující obránci odvrátí do bezpečí.

MCh

Branky: 21. Ledecký, 42. Kladrubský (pen.)

Karty:   66. Mareček (CEB), 87. Čavoš (CEB)

SK Slavia Praha: 1. poločas Kovář – Zelený, Hovorka, Kúdela, Frydrych – Zmrhal, Hušbauer, Hromada, van Buren – Škoda, Tecl

2. poločas Markovič – Holeš, Hovorka, Frydrych, Zelený – Traoré, Ševčík – Baluta, Langhamer, Olayinka – Hilál

SK Dynamo Č. Budějovice: 1. poločas Staněk – Čolič, Talovierov, Novák, Kladrubský – Javorek, Havelka – Schranz, Provod, Mršič – Ledecký

2. poločas Staněk – Čolič, Talovierov, Novák, Kladrubský – Havelka, Kulhánek – Martan, Provod, Mršič – Ayong

Rozhodčí: Pechanec – Kubr, Hurych