Česko U16 – Česko U15 8:1 (kon.) | Slovensko – Kanada West 2:3 (kon.) | Velká Británie – Kanada East 0:13 (kon.)
Česko U15 – Slovensko 1:8 (kon.) | Kanada East – Česko U16 4:2 (kon.)
Česko U16
8:1 (4:0, 0:0, 4:1)
Česko U15
Čtvrtek 27.06.2019, 11:00 • Zimní Stadion Česká Třebová • Světový pohár - junioři U16

To je z mé strany vše, děkuji Vám za pozornost a u dalších zápasu světového poháru na viděnou. (12:35:11)

Hráčem utkání za tým U16 byl zvolen hráč s číslem 25. Matyáš Mikl. Za tým U15 cenu získal David Nistor.

Je konec. Starší výběr naprosto zaslouženě vítězí a myslím si, že rozhodnuto bylo již po první skvělé třetině. Mladší výběr ale neodehrál špatný zápas, věk byl velmi znát a to zřejmě rozhodlo. V koncovce byly oba celky výborný, jenže brankáři domácích byli prostě skvělý.

44:27
    Poslední minuta tohoto zápasu, hráči už pouze dohrávají, ale ještě jeden útok tu byl. Z levé strany přišla přesná přihrávka na stranu druhou, kde dorážel Hroch, Keprt ale ukázal svůj beton.

43:24
    Utkání je již rozhodnuté, ovšem toho si starší výběr vůbec nevšímá a neustále vyvíjá tlak na branku hostů. Keprt teď musel čelit rovnou dvou střelám a to z hokejky Molnára a Taufera, obě se mu však chytit podařilo.
    41:57 HROCH - 8:1

41:57
    To se s góly opět roztrhl pytel! Ani minuta neuběhla a Keprt vytahuje ze své branky další gól. Jizba se dnes poprvé objevil v nějaké velké šanci a rovnou je z toho gól. Jeho přihrávka na Šťastného byla klíčková, protože ten na druhé straně našel úplně volného MARKA HROCHA, ten již zakončoval do odkryté sítě.
    41:38 NOVOTNÝ - 7:1

41:38
    A další gól v síti mladého výběru! Molnár společně s Dostálem, našli díky svým přihrávkám LUKÁŠE NOVOTNÉHO, který využil přesilovou hru!

40:48
    Vyloučení v týmu Česko U15 (Nistor – 2 min. + 10 minut osobní trest, nesportovní chování). Trest odpyká Černý.

39:45
    Dva bleskové góly a každý do jiné sítě, to jsme mohli vidět v předchozí minutě. Nyní se hra opět přesunula na polovinu hostů, kteří se musí bránit duu Rakovský, Vohralík.
    38:01 ŠMÍD - 6:1

38:01
    Mladý výběr se přece jen dočkal!! Matyáš Malý založil rychlou akci na pravé straně, ten následně posunul na druhou stranu na Bláhu. A Bláha pálil od modré před bránu, kde dorážel VOJTĚCH ŠMÍD.
    37:25 NOVOTNÝ - 6:0

37:25
    A šestý gól je na světě! Starší výběr dává gól ve vlastním oslabení a o gól se postaral LUKÁŠ NOVOTNÝ, který z poměrně velkého úhlu prostřelil brankáře Keprta. Bez Asistence.

37:14
    Mladý Michal Neumaier běžel za míčkem, který byl vyhozený na jeho polovinu, za ním však běžel silný Radek Zíka, který ho tvrdě narazil na mantinel a vypadá to, že pro Neumaiera tento zápas skončil.

36:57
    Vyloučení v týmu Česko U16 (Bečka – 2 min., sekání).

36:55
    Hra bez vyloučení dlouho nevydržela, na trestnou lavici se jde posadilt Jan Bečka a pro mladší výběr je tu další velká šance na snížení, podaří se jim to ?

Gerard Filip

Branky a nahrávky: 1. Taufer (Novotný, Lhota), 4. Novotný, 11. Rakovský (Šťastný, Kubica), 12. Svoboda (Vohralík, Zíka), 34. Lhota (Hálek), 38. Novotný, 42. Novotný (Dostál, Molnár), 42. Hroch (Šťasný, Jizba) – 39. Šmíd (Bláha, Malý)

Česko U16: Skalický (Šťovíček) – Hálek (C), Jizba, Hnyk, Kovařík, Molnár, Maule, Svoboda, Mikl – Bečka, Hroch, Novotný, Šťastný, Zika, Kubica, Lhota, Vohralík, Taufer, Dostál, Rakovský, Chovanec
    Česko U15: Keprt (Kuryviál) – De Fin, Král, Krejčí, Popek, Dufek, Bolek, Randis, Neumaier, Korf, Ehrlich – Mendel, Nistor (C), Slezák, Wróbel, Černý, Petráš, Bláha, Šmíd, Myškovský, Malý

Rozhodčí: Tomáš Zbořil, Antonín Adam (Oba CZE)