Česko U16 – Česko U15 8:1 (kon.) | Slovensko – Kanada West 2:3 (kon.) | Velká Británie – Kanada East 0:13 (kon.)
Česko U15 – Slovensko 1:8 (kon.) | Kanada East – Česko U16 4:2 (kon.)
Česko U15
1:8 (0:1, 1:4, 0:3)
Slovensko
Čtvrtek 27.06.2019, 19:00 • Zimní Stadion Česká Třebová • Světový pohár - junioři U16

34:54
    Slovensko právě vstřelilo branku!
    Český tým se již moc nesnaží, ve třetí třetině se zatím brání, toho však Slovensko využívá. Danielčák si poradil s jedním obráncem a následně přihrál na hokejku LUBOMÍRA KUPČA, který z mezi kruží prostřelil brankáře.

32:10
    Toto už zavání debaklem. Siakel a Sever jsou dnes výborná dvojka a pokáždé, když jsou tyto dva hráči na hřišti, padne gól. Nyní ti to va hráči našli volného IVANA THOMKU a ten se postaral o sedmou branku Slovenska.
    30:17 MEŠÁR - 1:6

30:17
    Ani minuta třetí třetiny a Slovensko se opět raduje. První skvělá lajna opět rozebrala českou obranu. FILIP MEŠÁR našel v blízkosti branky mezírku mezi betony a brankář již neměl šanci na reakci.
    29:43 KORBÍNI - 1:5

29:43
    A opravdu tu máme ještě gól! Sedmnáct sekund před druhou sirénou do české sítě spadla velmi lehká, ovšem dobře tečovaná střela. Vojtašák dobře nahodil, míček poté tečoval IVAN KORBÍNI a o gól bylo postaráno.
    24:45 SIAKEL - 1:4

24:45
    Slovensko využívá přesilovou hru!! Hráči si excelentně přihrávali, že si to o branku přímo žádalo a to ANDREJ SIAKEL vyslyšel a nádhernou střelou z nápřahu od modré čáry propálil všechny pavučiny v bráně.
    20:16 SVITANA - 1:3

20:16
    Tak to už začíná být problém! Slovenský tým skóruje již podruhé ani né za minutu a opět u toho byla dvojka Siakel a Alex Sever. Gól nakonec po dobré přihrávce vsítil KRISTIÁN SVITANA.
    19:55 SIAKEL - 1:2

19:55
    Není to dlouho, co se českému týmu podařilo vyrovnat, nyní musí opět od znovu. Ondřej Popek ztratil míček u modré čáry, díky tomu se Siakel společně s Alexem Severem pokusil o únik a gól nakonec zakončil ANDREJ SIAKEL.
    18:40 De FIN - 1:1

18:40
    Tým CZE U15 právě vstřelil branku! A pozor, máme tu vyrovnání!! Slezák si hrál s míčkem na levé straně, poté však našel naběhlého NICOLASE DE FINA, a ten skvělou tečí vyrovnal toto utkání.
    01:42 SEVER - 0:1

01:42
    Tak to je škoda! Český tým se nestačil vrátit do obrany. Siakel nejdříve zakončoval, jeho střelu ale Kuryviál vyrazil, na dorážku ALEXE SEVERA už nedošáhl.

Gerard Filip

Branky a nahrávky: 19. Fin (Slezák) – 2. Sever (Siakel), 20. Siakel (Sever), 21. Svitana (Siakel, Sever), 25. Siakel (Mešár), 30. Korbíni (Kupčo, Vojtašák), 31. Mešár (Kupčo, Danielčák), 33. Thomka (Siakel, Sever), 35. Kupčo (Danielčák)

Česko U15: Kuryviál (Keprt) – De Fin, Král, Krejčí, Popek, Dufek, Bolek, Randis, Neumaier, Korf, Ehrlich, Mendel – Nistor (C), Slezák, Wróbel, Černý, Petráš, Bláha, Šmíd, Myškovský, Malý
    Slovensko: Hrubovský (Borovský) – Mešár, Pajer, Šarluška, Hodál, Svitana, Bender, Vojtašák – Hrivnák, Korbini, Danielčák, Slakel, Čuchran, Kupčo, Thomka, Šoka, Burdíček, Pavlák, Sever, Mešár, Kuchta, Šarnaj

Rozhodčí: Jiří Volkán, Matej Pleško