Universitatea Craiova – Plzeň 1:3 (kon.) | Zagłębie – Ústí n. L. 2:1 (kon.) | Kluž – Mladá Boleslav 1:0 (kon.)
Legia – Plzeň 3:0 (kon.) | Linz – Liberec 1:3 (kon.)

Plzeň právě vstřelila branku!
    Český vícemistr si bere zpět dvoubrankové vedení! Na centr si naskočil nikým neatakovaný TOMÁŠ CHORÝ, který uklidil míč neomylně k pravé tyči, gólman se za balónem pouze ohlédl.
    69. ROMAN - 1:2

69
    Tým Universitatea Craiova právě vstřelil branku! Craiova snižuje! Na pravé straně propadl Havel, jenž úplně minul balón při snaze zachytit přihrávku. Toho využil jeden z hráčů na levé straně k centru, který dopadl přesně na MIHAIE ROMANA, jehož hlavička zapadl k pravé tyči, Sváček se natahoval marně.
    20. KOPIC - 0:2

20
    Český vícemistr se ujímá dvoubrankového vedení! Po rohovém kopu si míč v pokutovém území soupeře našel JAN KOPIC, jenž ho napálil nekompromisně pod břevno!
    7. ŘEZNÍK - 0:1

7
    Viktorka jde do vedení! Po pěkné kombinaci využil volného prostoru na středu hřiště RADIM ŘEZNÍK, který střelou z hranice šestnáctky k levé tyči propálil i gólmana!

Milan Huppert

Branky: 69. Roman – 7. Řezník, 20. Kopic, 74. Chorý

Universitatea Craiova: Pigliacelli (62. L. Popescu) – Martić (62. Hreniuc), Acka (62. Bîrzan), Kelić (46. Ferreira) – Bancu (62. Vlădoiu) – Constantin (62. I. Popescu), Mateiu (62. Serban), Qaka (46. Vătăjelu) – Bărbuț (62. Briceag), Fortes (46. Ivanov), Baiaram (46. Roman)
    FC Viktoria Plzeň: 1. poločas: Kozáčik – Řezník, Pernica, Brabec, Hloušek – Hrošovský, Kalvach – Kayamba, Čermák, Kopic – Krmenčík

2. poločas: Sváček – Havel, Hejda, Hubník, Limberský – Mihálik, Janošek, Herc, Kovařík – Chorý, Beauguel

Rozhodčí: Kostacevic – Et, Moosbrugger