Feronikeli – FC Santa Coloma 2:1 (kon.)
KF Feronikeli
2:1 (0:0)
FC Santa Coloma
Pátek 28.06.2019, 20:45 • Fadil Vokrri Stadium, Priština (KOS) • Liga mistrů (předkola) • Předkolo

Z tohoto utkání je to vše. Děkujeme vám za pozornost a přejeme krásný zbytek večera, případně dobrou noc. Na viděnou. (22:43:39)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 3:4. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 13:14.

Po bezbrankové první půli se ve druhém dějství začaly dít věci! Favorizované Feronikeli vstoupilo do druhého poločasu přímo katastrofálně, když přišlo po třech minutách o vyloučeného Hodžu a navíc záhy i inkasovalo, kosovský tým ale dokázal i v deseti rychle vyrovnat, aby pouhé tři minuty před koncem čisté hrací doby rozhodl o jeho postupu do prvního předkola Ligy mistrů hlavičkující Redža.

90+5

90+5
    Dlouhé autové vhazování dokázali domácí vyhlavičkovat ze šestnáctky. Následně pálil z větší dálky Ramos, zamířil ale nad bránu.

90+4
    Trošupa se svým odkopem od brány vůbec nespěchá, za což mu rozhodčí vehementně domlouvá.

90+3
    Hosté měli k dispozici rohový kop. Po něm se k odraženému míči dostal Alaez, z první ho ale napálil daleko mimo tři tyče.

90+2
    Santa Coloma vrhá veškeré síly do útoku. Nyní je to hop, nebo trop.

90+1
    Střídání v týmu KF Feronikeli: ze hřiště odchází Bojku, přichází Potoku.

90
    Řecký hlavní rozhodčí Skoulas nastaví utkání o pět minut.
    87. REDŽA - 2:1

87
    Feronikeli právě vstřelilo branku!
    Teď už ale může propuknout veselí pruhovaných naplno! Fazliu centroval na zadní tyč, kde si na balon naběhl KASTRIOT REDŽA a hlavou jej poslal přesně k pravé tyči! Casals míč zasáhl nohou, dloubl jej už ale pouze pod břevno!

86
    U postranní čáry fauloval za žlutou kartu Medina. Domácí příznivci jej "odměňují" pískotem.
    85. Topalliho hlavička padla z ofsajdu

85
    Kosovští příznivci se již radovali z branky, nadšení ale musí záhy krotit! Topalli se ještě před rozehráním standardky dostal do ofsajdu, a tak jeho následná hlavička nemohla platit!

84
    Po faulu na pravém kraji hřiště bude Feronikeli zahrávat standardku. Očekávat lze dlouhý centr do vápna.

82
    Střídání v týmu FC Santa Coloma: ze hřiště odchází Sosa, přichází Teixeira Azevedo.

80
    Do konce základní hrací doby zbývá posledních deset minut. Stav je stále vyrovnaný. Připomínám však, že favorizované Feronikeli hraje v deseti.