Jihoafr. republika – Maroko 0:1 (kon.) | Namibie – Pobř. slonoviny 1:4 (kon.) | Keňa – Senegal 0:3 (kon.)
Tanzanie – Alžírsko 0:3 (kon.)
Tanzanie
0:3 (0:3)
Alžírsko
Pondělí 01.07.2019, 21:00 • As Salam Stadium, Káhira • Africký pohár národů • Skupina C
    45+1. Adam ÚNÁS - 0:3

45+1
    Alžírsko právě vstřelilo branku!
    Ještě jedna branka před přestávkou! ADAM ÚNÁS se dostal do samostatného úniku, podíval se, kde je brankář a bez problémů uklidil míč do sítě!
    40. Adam ÚNÁS - 0:2

40
    Alžírsko přidává druhou branku během několika málo minut a výrazně se přibližuje k vítězství! ADAM ÚNÁS dostal pěknou přihrávku do pokutového území, prohlédl si svou pozici a přesnou střelou navýšil vedení své země!
    35. Islám SLÍMÁNÍ - 0:1

35
    Alžírsko se zaslouženě dostává do vedení! ISLÁM SLÍMÁNÍ si naběhl na krásnou přihrávku mezi obránce Tanzanie, ustál následný souboj a pohotovou střelou otevřel skóre!