St Joseph's – Priština 2:0 (kon.)
St Joseph's FC
2:0 (0:0)
FC Priština
Úterý 02.07.2019, 17:45 • Victoria Stadium, Gibraltar • Evropská liga (předkola) • Předkolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:47:59)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 3:2. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 14:13.

Máme tady konec. Dál postupuje domácí tým St Joseph's, který vyhrál nad Prištinou 2:0.
    První poločas nám toho sice moc nenabídl, ovšem ve 48. minutě se děly velké věci a Bekteši s Dallkuem byli vyloučeni. Hosté tak šli do devíti. Dlouho odolávali tlaku, ale v 75. minutě se nakonec prosadil domácí hráč Villar. O pět minut později zvýšil náskok domácího celku Juanfri. V 90+3. min byl ještě vyloučen domácí Rojas, ale to už nic nezměnilo.

90+6

90+5
    Střela z kopačky hostujícího hráče minula domácí bránu.

90+3
    Máme tady třetí červenou kartu tohoto zápasu! Tentokráte jí ovšem uviděl domácí hráč Rojas, který sejmul soupeře v šanci.

90+1
    St Joseph's nyní získal rohový kop z pravé strany.

90
    Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.

88
    Domácí hráči nyní takticky zdržují, ovšem muselo by se stát něco neskutečného, aby Priština srovnala.

86
    Střídání v týmu St Joseph's FC: ze hřiště odchází Martinez, přichází Cano.

84
    Střídání v týmu St Joseph's FC: ze hřiště odchází Gonzalez, přichází Hernandez.

82
    Hosté získali rohový kop, ovšem ten nic velkého nepřinesl.

80
    St Joseph's právě vstřelil branku!
    Pravděpodobně je rozhodnuto o postupujícím, jelikož domácí celek jde do dvoubrankového vedení! Tentokrát se prosadil JUANFRI. Asistence: Martinez.

78
    Nyní uviděl žlutou kartu domácí hráč Pecci Macias.

76
    Střídání v týmu FC Priština: ze hřiště odchází Bošnjaku, přichází Korenica.

75
    Abdul Basit dostal žlutou kartu za nevhodné chování.

74
    Hosté už nedokázali odolat dalšímu tlaku a domácí tak otevírají brankový účet tohoto utkání! O první trefu v zápase se postaral FEDERICO VILLAR. Asistence: Pecci Macias.