Nigérie – Kamerun | 3:2 (kon.) | | | Egypt – Jihoafr. republika | 0:1 (kon.) |
Argentina – Chile | 2:1 (kon.) |
Anglie – Švédsko | 1:2 (kon.) |
Zlaté Moravce – Petržalka | 2:2 (kon.) | | | Uničov – Líšeň | 1:1 (kon.) | | | Prostějov – Dubnica | 3:4 (kon.) |
Slovácko – Trenčín | 1:1 (kon.) | | | Teplice – Vyšehrad | 1:0 (kon.) | | | Dukla Praha – Varnsdorf | 4:2 (kon.) |
Hr. Králové – Sparta B | 3:2 (kon.) | | | Rapid – Jablonec | 2:1 (kon.) | | | Carl Zeiss Jena – Ústí n. L. | 0:0 (kon.) |
Pardubice – Jihlava | 2:2 (kon.) | | | Č. Budějovice – Žižkov | 3:0 (kon.) | | | Karviná – Pohronie | 2:0 (kon.) |
Brno – Nitra | 4:0 (kon.) | | | Chrudim – Živanice | 2:0 (kon.) | | | Příbram – Vlašim | 2:2 (kon.) |
Linz – Bohemians 1905 | 2:1 (kon.) | | | Sereď – MTK Budapešť | 1:1 (kon.) | | | Zlín – Senica | 3:0 (kon.) |
Česko – V. Británie | 1:2 (kon.) |
Slavia – Trnava | 3:0 (kon.) |
konec
SK Dynamo Č. Budějovice
3:0
(3:0)
FK Viktoria Žižkov
84
|
A dokonce je i oceněn žlutou kartou, kterou dostává Marek Opluštil.
|
|
63
|
Žlutou kartu dostává Mustedanagič (SK Dynamo Č. Budějovice).
|
|
49
|
Žlutou kartu dostává Rothe (FK Viktoria Žižkov).
|
|
44
|
Žlutou kartu dostává Maksič (FK Viktoria Žižkov).
|
Branky:
1. Schranz, 6. Ledecký, 27. Kladrubský (pen.)
Rozhodčí:
Diváci:
Karty: 63. Mustedanagič (CEB) – 44. Maksič (ZIZ), 49. Rothe (ZIZ), 84. Opluštil (ZIZ)
Neproměněná penalta:
SK Dynamo Č. Budějovice:
Staněk – Čolič, Havel, Novák (46. Talovierov), Kladrubský (46. Řezáč) – Javorek (46. Čavoš), Kulhánek – Schranz (35. Mršič), Mustedanagič (73. Šplíchal), Provod (65. Brandner) – Ledecký (46. Táborský).
Náhradníci: Luksch – Řezáč, Táborský, Mršič, Šplíchal, Talovierov, Čavoš, Brandner.
Trenér:
FK Viktoria Žižkov: Soukup – Urbanec, Maksič, Březina, Bazal – Súkenník, Batioja – Guti, Halgoš, Dořák – Čapek.
Náhradníci: Hrubeš – Ant, Petrák, Hejný, Opluštil, Rothe, Gurbanov, Zeman, Tvaroh, Oliveire.
Trenér:
Náhradníci: Luksch – Řezáč, Táborský, Mršič, Šplíchal, Talovierov, Čavoš, Brandner.
Trenér:
FK Viktoria Žižkov: Soukup – Urbanec, Maksič, Březina, Bazal – Súkenník, Batioja – Guti, Halgoš, Dořák – Čapek.
Náhradníci: Hrubeš – Ant, Petrák, Hejný, Opluštil, Rothe, Gurbanov, Zeman, Tvaroh, Oliveire.
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Filip Kortus
@FilipKortus