USA
Pondělí 08.07.2019, 03:15 • Soldier Field, Chicago • CONCACAF Gold Cup • Finále

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (05:14:36)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 11:6. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 10:17.

Do zápasu vstoupilo o něco lépe USA, ale Pulisic nepřekonal brankáře Ochou. Následně se hra vyrovnala a v šanci se ocitl Guardado, ovšem ten přestřelil. Posléze mohl využít chyby domácích Arriola, ale jeho střela letěla vedle levé tyče.
    Druhý poločas patřil především Mexiku, ale v 51. minutě se USA dostalo do největší šance zápasu, ovšem Guardado vyhlavičkoval balón na brankové čáře. V 73. minutě se už Mexičanům povedla úspěšná akce, kdy Jiménez patičkou posunul míč na Dos Santose a ten zakončil do levé části branky, kdy míč ještě škrtnul břevno. Konec zápasu si už Mexiko pohlídalo.
    Mexičané dosáhli na vrchol.

Je konec! Mexiko se poosmé stává vítězem Gold Cupu, když dnes dokázalo vyhrát nad USA nejtěsnějším výsledkem 1:0.
    O jedinou branku utkání se postaral Dos Santos.

Mexiko se stává vítězem!

90+3

90+3
    Po souboji Pulisice s Reyesem bude mít Mexiko autové vhazování na své polovině.

90+2
    Centr Američanů letěl do vápna, ale tam jej odhlavičkoval jeden z obránců Mexika.

90+1
    Ovšem po centru do vápna nepřišlo nic vážnějšího a USA tak získalo odkop od své svatyně.

90+1
    Centr Mexika z pravé strany byl zblokován a následuje tak rohový kop.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    Mexický útočník se ocitl jen v ofsajdovém postavení.

89
    Nyní se hostující hráč dopustil faulu a faulovaný Jiménez ležící na trávníku určitě spěchat nebude.

88
    Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Andrés Guardado, přichází Diego Reyes.

87
    Američané se po dalším rohovém kopu dostali do šance, ale Guillermo Ochoa společně s obránci předvedl skvělý zákrok.

87
    Střídání v týmu Mexiko: ze hřiště odchází Uriel Antuna, přichází Roberto Alvarado.