Astana – Kluž 1:0 (kon.) | Ararat-Armenia – AIK Stockholm 2:1 (kon.) | Helsinki – HB Tórshavn 3:0 (kon.)
Kalju – Škendija 0:1 (kon.) | FK Sarajevo – Celtic 1:3 (kon.) | New Saints – Feronikeli 2:2 (kon.)
Dudelange – Valletta 2:2 (kon.) | FK Sūduva – CZ Bělehrad 0:0 (kon.)
The New Saints
2:2 (0:0)
KF Feronikeli
Úterý 09.07.2019, 20:00Liga mistrů (předkola) • 1. předkolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (21:55:29)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 5:4. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 6:0. Fauly: 15:13.

Je konec! New Saints nakonec neudrželo dvoubrankové vedení a s Feronikeli jen remizovalo 2:2. Vše podstatné se událo po změně stran! Domácí poslal do vedení z pokutového kopu Draper! Deset minut před koncem navíc navýšil stav na 2:0 Edwards! Hosté však vyrovnali v samotném závěru. V devadesáté minutě se prosadil Zeka a v závěru nastavení srovnal z penalty Fazliu!

90+5

90+4
    Střídání v týmu KF Feronikeli: ze hřiště odchází Fazliu, přichází Thaqi.

90+3
    Feronikeli právě vstřelilo branku!
    Jenže to se domácím nepovedlo! Feronikeli totiž dostalo dárek v podobě pokutového kopu, který proměnil ASTRIT FAZLIU!

90+2
    Mullan si skvěle pokryl míč tělem a nechal se faulovat. Domácí chtějí dohrát dnešní duel s vítězným koncem.

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Tak pozor! Hosté se v samotném závěru dočkali branky a vylepšují si pozici pro odvetu! MEVLAN ZEKA našel recept na domácího brankáře a rozjásal celé Kosovo!

89
    Žlutou kartu dostává Routledge (The New Saints FC).

87
    Celek z Walesu v závěru dnešního souboje bez problémů kontroluje své vedení a nepouští soupeře do zakončení.

85
    Topalli se při návratu na vlastní polovinu dopustil nedovoleného zákroku a daroval soupeři rozehrávku.

83
    Topalli dostal přihrávku do nebezpečného prostoru na hranici pokutového území, ale technickou střelou minul branku!

81
    Celek z Kosova je průběhem druhého poločasu dokonale zaskočený. Hráči Feronikeli se nyní nemohou dostat přes půlící čáru.

79
    New Saints právě vstřelili branku!
    Domácí celek navyšuje své vedení na rozdíl dvou branek a výrazně se přibližuje k postupu! O druhou branku New Saints se postaral AERON EDWARDS!

77
    Střídání v týmu The New Saints FC: ze hřiště odchází Draper, přichází Byrne.

75
    Islami se dral s míčem u nohy do pokutového území, jenže v jednom ze soubojů si pomohl útočným faulem.

73
    Draper se opět hnal za dlouhou přihrávkou na polovinu soupeře, ale zdvižený praporek asistenta rozhodčího mu znovu pokazil radost.

Tomáš Kubečka

Branky: 49. Draper (pen.), 79. Edwards (Cieslewicz) – 90. Zeka, 90+3. Fazliu (pen.)

Karty:   59. Brobbell (TNS), 89. Routledge (TNS) – 68. Islami (FRK)

The New Saints: Harrison – Spender, Davies, Marriott (57. Harrington) – Redmond, Mullan, Routledge, Cieslewicz – Draper (77. Byrne), Brobbell
    Náhradníci: Roberts, Hughes, Ebbe, Nembhard, Byrne, Harrington, Whitehouse

KF Feronikeli: Trošupa – Islami, Prekazi, Lladrovci, Potoku – Bojku (70. Malaj), Dabiqaj – Carioca (70. Topalli), Fazliu (90+4. Thaqi), Zeka – Rexha
    Náhradníci: Smakiqi, Thaqi, Lladrovci, Malaj, Morina, Topalli, Doshlaku

Rozhodčí: Trustin – Camilleri, Vella (vš. MAL)