9. etapa: Saint-Étienne - Brioude | vítěz: Daryl Impey (Mitchelton-Scott) (kon.) |
konec
9. etapa: Saint-Étienne - Brioude
vítěz: Daryl Impey (Mitchelton-Scott)
Jan Prošek
Celkové pořadí po 9. etapě
Celkové pořadí po deváté etapě
1. Julian Alaphilippe (DQT) 38h 37' 36'
2. Giulio Ciccone (TFS) + 23''
3. Thibaut Pinot (GFC) + 53''
4. George Bennett (TJV) + 1' 10''
5. Geraint Thomas (INS) + 1' 12''
6. Egan Bernal (INS) + 1' 16''
7. Steven Kruiswijk (TJV) + 1' 27''
8. Rigoberto Uran (EF1) + 1' 38''
9. Jakob Fuglsang (AST) + 1' 42''
10. Emanuel Buchmann (BOH) + 1' 45''
25. Roman Kreuziger (TDD) + 3' 28''
Pořadí 9. etapy
1. Daryl Impey 4:03,12
2. Tiejse Benoot 4:03,12
3. Jan Tratnik +00:10
4. Oliver Naese +00:10
5. Jasper Stuyven +00:10
6. Nicolas Roche +00:14
7. Marc Soler +00:21
8. Ivan Garcia Cortina +01:50
9. Simon Clarke +01:50
10. Anthony Dellaplace +02:42
52. Roman Kreuziger +16:25
Výsledky vrchařské prémie Mur D'Aurec-Sur-Loire
1. T. Benoot 10 bodů
2. A. Dalaplace 8 bodů
3. D. Impey 6 bodů
4. R. Sicard 4 body
5. J. Herrada 2 body
6. N. Roche 1 bod
Výsledky sprinterské prémie Arlac
1. E. Boasson-Hagen 20 bodů
2. J. Stuyven 17 bodů
3. A. Delaplace 15 bodů
4. D. Impey 13 bodů
5. T. Benoot 11 bodů
6. J. Herrada 10 bodů
7. N. Roche 9 bodů
8. S. Clarke 8 bodů
9. L. Pöstlberger 7 bodů
10. O. Naesen 6 bodů
11. T. Martin 5 bodů
12. Jan Tratnik 4 body
13. I. Garcia Cortina 3 body
14. R. Sicard 2 body
15. M. Soler 1 bod
Vrchařská prémie Cote Des Guillaumanches
1. D. impey 2 body
2. T. Benoot 1 bod
Vrchařská prémie Cote de Saint-Just
1. D. impey 2 body
2. T. Benoot 1 bod
Celkové pořadí po deváté etapě
1. Julian Alaphilippe (DQT) 38h 37' 36'
2. Giulio Ciccone (TFS) + 23''
3. Thibaut Pinot (GFC) + 53''
4. George Bennett (TJV) + 1' 10''
5. Geraint Thomas (INS) + 1' 12''
6. Egan Bernal (INS) + 1' 16''
7. Steven Kruiswijk (TJV) + 1' 27''
8. Rigoberto Uran (EF1) + 1' 38''
9. Jakob Fuglsang (AST) + 1' 42''
10. Emanuel Buchmann (BOH) + 1' 45''
25. Roman Kreuziger (TDD) + 3' 28''
Pořadí 9. etapy
1. Daryl Impey 4:03,12
2. Tiejse Benoot 4:03,12
3. Jan Tratnik +00:10
4. Oliver Naese +00:10
5. Jasper Stuyven +00:10
6. Nicolas Roche +00:14
7. Marc Soler +00:21
8. Ivan Garcia Cortina +01:50
9. Simon Clarke +01:50
10. Anthony Dellaplace +02:42
52. Roman Kreuziger +16:25
Výsledky vrchařské prémie Mur D'Aurec-Sur-Loire
1. T. Benoot 10 bodů
2. A. Dalaplace 8 bodů
3. D. Impey 6 bodů
4. R. Sicard 4 body
5. J. Herrada 2 body
6. N. Roche 1 bod
Výsledky sprinterské prémie Arlac
1. E. Boasson-Hagen 20 bodů
2. J. Stuyven 17 bodů
3. A. Delaplace 15 bodů
4. D. Impey 13 bodů
5. T. Benoot 11 bodů
6. J. Herrada 10 bodů
7. N. Roche 9 bodů
8. S. Clarke 8 bodů
9. L. Pöstlberger 7 bodů
10. O. Naesen 6 bodů
11. T. Martin 5 bodů
12. Jan Tratnik 4 body
13. I. Garcia Cortina 3 body
14. R. Sicard 2 body
15. M. Soler 1 bod
Vrchařská prémie Cote Des Guillaumanches
1. D. impey 2 body
2. T. Benoot 1 bod
Vrchařská prémie Cote de Saint-Just
1. D. impey 2 body
2. T. Benoot 1 bod
1. Julian Alaphilippe (DQT) 38h 37' 36'
2. Giulio Ciccone (TFS) + 23''
3. Thibaut Pinot (GFC) + 53''
4. George Bennett (TJV) + 1' 10''
5. Geraint Thomas (INS) + 1' 12''
6. Egan Bernal (INS) + 1' 16''
7. Steven Kruiswijk (TJV) + 1' 27''
8. Rigoberto Uran (EF1) + 1' 38''
9. Jakob Fuglsang (AST) + 1' 42''
10. Emanuel Buchmann (BOH) + 1' 45''
25. Roman Kreuziger (TDD) + 3' 28'' (17:54:56)
1. Daryl Impey 4:03,12
2. Tiejse Benoot 4:03,12
3. Jan Tratnik +00:10
4. Oliver Naese +00:10
5. Jasper Stuyven +00:10
6. Nicolas Roche +00:14
7. Marc Soler +00:21
8. Ivan Garcia Cortina +01:50
9. Simon Clarke +01:50
10. Anthony Dellaplace +02:42
52. Roman Kreuziger +16:25
1. Daryl Impey, 2 KOM body, 8'' bonus
2. Tiesj Benoot, 1 KOM bod, 5'' bonus
3. Nicolas Roche, 2'' bonus