Tobol Kostanaj – Jeunesse Esch | 1:1 (kon.) | | | Kajrat – Široki Brijeg | 2:1 (kon.) | | | FK Makedonija – Alaškert | 0:3 (kon.) |
KF Teuta – Ventspils | 1:0 (kon.) | | | Inter Turku – Brøndby | 2:0 (kon.) | | | Levadia Tallinn – Stjarnan | 3:2 (po pr.) |
RFS Riga – Olimpija Lublaň | 0:2 (kon.) | | | RoPS Rovaniemi – Aberdeen | 1:2 (kon.) | | | Universitatea Craiova – Sabail | 3:2 (kon.) |
Dinamo Minsk – FK Liepāja | 1:2 (kon.) | | | Levski – Ružomberok | 2:0 (kon.) | | | Apollon Limassol – Kauno Žalgiris | 4:0 (kon.) |
Cracovia – Dunajská Streda | 2:2 (po pr.) | | | Haugesund – Cliftonville | 5:1 (kon.) | | | Milsami – FCSB | 1:2 (kon.) |
Neftçi Baku – Speranța Nisporeni | 6:0 (kon.) | | | CS Petrocub – Larnaka | 0:1 (kon.) | | | Kutaisi – Ordabasy | 0:2 (kon.) |
Vaduz – Breidablik | 2:1 (kon.) | | | Žalgiris Vilnius – Honvéd | 1:1 (kon.) | | | Zrinjski Mostar – AP Brera Strumica | 3:0 (kon.) |
Beer Ševa – Laçi | 1:0 (kon.) | | | Niederkorn – Cork City | 1:2 (kon.) | | | Engordany – Dinamo Tbilisi | 0:1 (kon.) |
B36 Tórshavn – Crusaders | 2:3 (kon.) | | | Hajduk Split – Gżira | 1:3 (kon.) | | | Hibernians – Soligorsk | 0:1 (kon.) |
Kukësi – Debrecín | 1:1 (kon.) | | | Fehérvár – Zeta | 0:0 (kon.) | | | Mura – Maccabi Haifa | 2:3 (kon.) |
Norrköping – St Patrick´s | 2:1 (kon.) | | | Shkupi – Pjunik | 1:2 (kon.) | | | Vitebsk – KuPS | 1:1 (kon.) |
Ballymena – Malmö | 0:4 (kon.) | | | Budućnost Podgorica – Narva | 4:1 (kon.) | | | Domžale – Balzan | 1:0 (kon.) |
Kilmarnock – Connah's Quay | 0:2 (kon.) | | | Niš – Flora | 2:2 (kon.) | | | Rangers – St Joseph's | 6:0 (kon.) |
Trnava – FK Radnik | 2:0 (3:2 po pen.) | | | Reykjavík – Molde | 0:0 (kon.) | | | Legia – Europa | 3:0 (kon.) |
Shamrock – Brann | 2:1 (kon.) |
Česko – Norsko | 0:0 (kon.) | | | Irsko – Francie | 0:1 (kon.) |
New England – Vancouver | 4:0 (kon.) | | | Atlanta United – Houston | 5:0 (kon.) | | | Chicago Fire – Columbus | 2:2 (kon.) |
Toronto – New York RB | 3:1 (kon.) |
Arsenal – Bayern | 2:1 (kon.) |
konec
CS Petrocub
0:1
(0:0)
AEK Larnaka
Michal Luxa
Branky:
90+2. Assoubre
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 6:4. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 12:7.
Rozhodčí: Novak Simović – Bojan Banovic, Miloš Miškeljin (všichni SRB)
Diváci:
Karty: 29. Djou (PTB), 89. Mudrac (PTB) – 31. Cases (LAR)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 6:4. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 12:7.
CS Petrocub:
Avram – Potirniche, Onana Ndzomo, Mudrac – Slivca, Guera Djou, Cojocari, Jardan (61. Gulceac) – Bejan (81. Rusu), Ambros (C), Taras (71. Bogdanović).
Náhradníci: Railean – Bogdanović, Coscodan, Gulceac, Rusu, Tiscul, Turcan.
Trenér:
AEK Larnaka: Ramirez – Truyols, Mojsov, Gonzalez, Hevel (89. Assoubre) – Barrera Reyes (77. Ruiz), Sastre, Cases, Tete – Giannou (83. Taulemesse), Trickovski (C).
Náhradníci: Christodoulou – Antoniades, Assoubre, Keaveny, Ruiz, Taulemesse, Thandi.
Trenér:
Náhradníci: Railean – Bogdanović, Coscodan, Gulceac, Rusu, Tiscul, Turcan.
Trenér:
AEK Larnaka: Ramirez – Truyols, Mojsov, Gonzalez, Hevel (89. Assoubre) – Barrera Reyes (77. Ruiz), Sastre, Cases, Tete – Giannou (83. Taulemesse), Trickovski (C).
Náhradníci: Christodoulou – Antoniades, Assoubre, Keaveny, Ruiz, Taulemesse, Thandi.
Trenér:
Rozhodčí: Novak Simović – Bojan Banovic, Miloš Miškeljin (všichni SRB)
Diváci:
11.07.2019
Larnaka - CS Petrocub 1:0
Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 5:5. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 6:28.
Larnaka - CS Petrocub 1:0
Branky: 3. Hevel
Karty: 52. Tričkovski (LAR), 88. Cases (LAR) – 32. Mudrac (PTB), 34. Guera Djou (PTB), 49. Cojocari (PTB), 56. Onana (PTB), 61. Taras (PTB), 67. Bejan (PTB), 90. Gulceac (PTB)
Držení míče: 64 % : 36 %.Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 5:5. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 6:28.
O postupujícím je rozhodnuto! V nastaveném čase dostal přihrávku do vápna JEAN LUC ASSOUBRE, který mířil na zadní tyč. Avram se po střele sice natáhl, ale míč zamířil do bránícího hráče, který jej poslal do vlastní brány. Ovšem autorem gólu je označen hostující střídající hráč.