FC Slovan Liberec
1:2 (0:0)
FC Viktoria Plzeň
Pátek 19.07.2019, 18:30 • Stadion U Nisy, Liberec • FORTUNA:LIGA • 2. kolo

V Liberci je dohráno. Domácí podlehli favoritovi z Plzně 1:2, když se hosté prosadili dvakrát po tlaku z rohového kopu. Nejprve využil v 57. minutě výškové převahy ve vápně Pernica, když poslal míč hlavou na zadní tyč za Nguyena. V 71. minutě pak libereckého brankáře obstřelil zpoza vápna zakroucenou střelou Kopic. Liberec se ale nevzdal a v 80. minutě snížil zásluhou hlavičkujícího Musy. Západočeši jsou ale natolik zkušení, že si zbytek utkání ohlídali a zatím jsou v lize stoprocentní. Ode mne je to pro dnešek vše. Přeji příjemný víkend a budu se těšit příště. (20:22:07)

90+4

90+3
    Západočeši se usadili na polovině domácích a čeká se na závěrečný hvizd.

90+3
    Roman Potočný centrem našel pouze rukavice Hrušky. Tady je, zdá se, rozhodnuto.

90+2
    Na zemi zůstává podruhé během krátké chvíle Chorý. Pokaždé se ale o faul nejednalo.

90+1
    Následně lapen africký hráč v ofsajdu.

90+1
    Míč propadl až k Marovi na malé vápno, který byl ale tak překvapen, že se k němu herní předmět dostal, že nedokázal zpracovat.

90+1
    Nastavují se 3 minuty.

90
    Nešickému se nepovedlo odcentroval do vápna přes Havla!

89
    Na druhé straně se dožadoval Koscelník faulu na jeho osobu marně.

88
    Plzeňský brejk tří proti dvěma zastavil na poslední chvíli skvěle hrající Kačaraba!

88
    Petar Musa atakoval plzeňskou obranu, která bude vhazovat u svého rohového praporku.

87
    Jan Mikula zastavil Kopice u střídaček pouze za cenu faulu.

87
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Aleš Čermák, přichází Ondřej Mihálik.

86
    Taras Kačaraba skvěle zasáhl do přihrávky Chorého na Kopice.

86
    Západočeši teď zkušeně drží míč na svých kopačkách a drží se na útočné polovině.

85
    Těžká malá domů nadělala Nguyenovy potíže. Liberecký brankář se s tím nepáral a míč před dotírajícím Kopicem odkopl až na polovinu hřiště.