B. Bystrica – Žilina B 3:4 (kon.) | Podbrezová – FC Košice 2:1 (kon.)
MŠK Žilina B
sk Pátek 19.07.2019, 17:30 • Štadión na Štiavničkách • MONACObet liga • 1. kolo

86
    Banská Bystrica dala gól!
    Iskierka nádeje pre Duklu? Tri minúty pred uplynutím riadneho času dáva kontaktný gól. Nešťastný vlastný gól si strelil MARTIN GAMBOŠ.

81
    Žltú kartu dostáva Gerebenits (MŠK Žilina B)

80
    MŠK Žilina B dáva gól! Stal sa presný opak. Namiesto vyrovnania prišla štvrtá lopta v domácej sieti. Tento gól pravdepodobne rozhodol o osude stretnutia. Gól strelil VAHAN BICHAKHCHYAN.

65
    Žltú kartu dostáva Petrák (MŠK Žilina B).

63
    Žltú kartu dostáva Lochoshvili (MŠK Žilina B).

51
    Žilina prestala hrať? Banská Bystrica v priebehu niekoľkých sekúnd výrazne zdramatizovala stretnutie, hoci to vyzeralo na jasnú záležitosť. Ešte to bude na strednom Slovensku poriadne zaujímavé. Gól strelil MATEJ STARŠÍ.

50
    Prestávka mužstvu spod Urpína evidentne prospela. Dukla sa síce nevyhýba faulom, ale konečne si lopta z kopačiek jej hráčov našla cestu do brány. Gól strelil LUKÁŠ LAKSIK.

49
    Žltú kartu dostáva Migaľa (MFK Dukla Banská Bystrica).

19
    MŠK Žilina B dáva gól! Neprešla ešte ani polhodina súboja a domáci futbalisti sú zrelí na uterák. Tréner Stanislav Varga len ťažko verí súčasnému skóre. "Šošoni" majú výborne nabehnuté k zisku prvých troch bodov. Gól strelil ROLAND GEREBENITS.

17
    MŠK Žilina B dáva gól! Neuveriteľné veci sa dejú na Štiavničkách. Žilina má vstup do novej sezóny ako z rozprávky. Už len nezaspať na vavrínoch. Gól strelil DAWID KURMINOWSKI.

12
    MŠK Žilina B dáva gól! Žilina mierne vystrčila rožky a vedie 1:0. Gól strelil ROLAND GEREBENITS.

Zápasom vás povediem len prostredníctvom zmeny stavu.

Ivan Harčár

Branky: 50. Laksik, 51. Starší – 12. Gerebenits, 17. Kurminowski, 19. Gerebenits, 80. Bichakhchyan, 86. Gamboš (vla.)

Karty:   49. Migaľa (BBY) – 63. Lochoshvili (ZIN), 65. Petrák (ZIN), 81. Gerebenits (ZIN)

MFK Dukla Banská Bystrica: Krejčí – Vaščák, Starší, Kupčík, Snitka (C), Polievka, Brondziansky, Prikryl, Migaľa, Vajda, Willwéber.
    Náhradníci: Nôta, Gaško, Hrudkay, Laksik, Dolný, Strachan, Savić.

MŠK Žilina B: Petráš – Suľa, Kopas, Petrák, Lochoshvili, Chríbik (C), Gono, Myslovič, Gerebenits, Kurminowski, Rusnák.
    Náhradníci: Vajs, Šušolík, Nagy, Gamboš, Kaprálik, Farský, Bichakhchyan.

Rozhodčí: Micheľ – Perát, Vass.

Diváci: 1075.